Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Střediska a součásti

Ředitelství

Ředitelství

Ředitelství

Ústředí Ústavu jazykové a odborné přípravy sídlí v centru Prahy. Kromě administrativy se zde nachází i centrální studijní oddělení.

Střediska

Praha (Hostivař)

Středisko Praha (Hostivař) připravuje ke studiu uchazeče o ekonomické obory. Středisko leží 30 minut veřejnou dopravou od centra.

Praha (Krystal)

Středisko Praha (Krystal) připravuje ke studiu humanitních oborů, uměleckých oborů a architektury. Leží v pražské čtvrti Dejvice, asi půl hodiny cesty veřejnou dopravou od centra města.

Praha (Voršilská)

Středisko Praha (Voršilská) se nachází v centru české metropole (blízko Národního divadla) a zaměřuje se na intenzivní kurzy českého jazyka pro cizince.

Mariánské Lázně

Středisko leží v centru krásného lázeňského města vzdáleného od Prahy asi dvě hodiny jízdy autem. Zájemce připravuje ke studiu medicíny a přírodovědných oborů.

Poděbrady

Středisko Poděbrady leží asi 50 km od Prahy. Pořádá přípravné kurzy ke studiu technický oborů v češtině a v angličtině ke studiu technických, ekonomických a lékařských oborů.

Součásti

Výzkumné a testovací centrum

Výzkumné a testovací centrum sídlí v Praze a pořádá Certifikovanou zkoušku z češtiny pro cizince.

Metodické a odborné centrum

Metodické a odborné centrum se zabývá metodickým vedením výuky češtiny pro cizince na ÚJOP UK, vzděláváním pedagogů vyučujících češtinu pro cizince v ČR i v zahraničí a vědeckou činností v oblasti lingvistiky a lingvodidaktiky.
FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X