Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Střediska a součásti

Ředitelství

Ředitelství

Ředitelství

Ústředí Ústavu jazykové a odborné přípravy sídlí v centru Prahy. Kromě administrativy se zde nachází i centrální studijní oddělení.

Střediska

Praha-Albertov

Středisko Praha-Albertov se nachází v centru české metropole a zaměřuje se na intenzivní kurzy českého jazyka pro cizince.

Praha-Hostivař

Středisko Praha-Hostivař připravuje ke studiu uchazeče o technické obory. Středisko leží 30 minut veřejnou dopravou od centra.

Praha-Krystal

Středisko Praha-Krystal připravuje ke studiu humanitních oborů, uměleckých oborů a architektury. Leží v pražské čtvrti Dejvice, asi půl hodiny cesty veřejnou dopravou od centra města.

Liberec

Zde najdete informace o nabízeném studiu v učebním centru Liberec. Podívejte se, na naši nabídku oborů a kurzů.

Mariánské Lázně

Středisko leží v centru krásného lázeňského města vzdáleného od Prahy asi dvě hodiny jízdy autem. Zájemce připravuje ke studiu medicíny a přírodovědných oborů.

Poděbrady

Středisko Poděbrady leží asi 50 km od Prahy. Pořádá přípravné kurzy ke studiu v češtině i v angličtině v oborech technických, ekonomických a humanitních.

Součásti

Centrum informačních a komunikačních technologií ve výuce

Centrum informačních a komunikačních technologií ve výuce sídlí na zámku v Poděbradech. Nabízí online kurzy češtiny a angličtiny a večerní kurzy cizích jazyků.

Výzkumné a testovací centrum

Výzkumné a testovací centrum sídlí v Praze a pořádá Certifikovanou zkoušku z češtiny pro cizince.

Středisko jazykového vzdělávání

Středisko jazykového vzdělávání (SJV) je nově vytvořeno na podporu a rozvoj vzdělávání v moderních jazycích a na splnění specifických jazykových potřeb univerzitních studentů a veřejnosti.

Metodické a odborné centrum

Metodické a odborné centrum se zabývá metodickým vedením výuky češtiny pro cizince na ÚJOP UK, vzděláváním pedagogů vyučujících češtinu pro cizince v ČR i v zahraničí a vědeckou činností v oblasti lingvistiky a lingvodidaktiky.
FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X
VKontakte