Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Praha (Voršilská) - Reference studentů

Samer, 17 let (student přípravného kurzu na střední školy v ČR pro cizince): Jsem Syřan. Studoval jsem jeden rok na Univerzitě Karlově v Praze, kde se učí český jazyk. Když jsem začal studovat, nemohl jsem s nikým mluvit česky. Postupně jsem se zlepšil a teď můžu mluvit dobře. Navíc jsem se přihlásil na střední školu a řekli mi, že musím dělat zkoušky, aby poznali moji úroveň. Prospěl jsem díky pomoci učitelek z kurzu. Při kurzu probíhalo několik mimoškolních aktivit, které mi taky pomohly poznat ČR, rychleji se naučit česky a seznámit se s ostatními studenty ve škole. 

Galina, Rusko, 32 let (studentka individuálního kurzu): Zúčastnila jsem se kurzu českého jazyka, který organizoval ÚJOP UK. Připravovala jsem se na překladatelskou zkoušku z ČJ, kterou jsem úspěšně složila. Vyučování se mi moc líbilo, je na vysoké úrovni a jsou tady dobří učitelé. Rozhodně bych to doporučila známým.

Reference studentů intenzivních kurzů češtiny (různé úrovně)

Tanja, Švýcarsko, 20 let: Byl to nejhezčí čas mého života. Poznala jsem zajímavé kamarády z celého světa a našla jsem nejlepší kamarádku. Naučila jsem se nejen česky ali i mluvit s cizími lidmi. Nikdy bych si nedovolila představit, že budu umět češtinu takhle jako dnes.

Nghia, Vietnam, 20 let: Díky vynikajícím učitelkám jsem se naučil česky a taky jsem poznal hodně kamarádů z různých zemí.

Verena, Německo, 24 let: Doporučuju kamarádce studium, protože učitelé jsou sympatičtí, veselí a umí učit dobře. Když mám otázky, náš učitel vždycky vykládá mi všechno. Taky knihy jsou dobré a sekretářky jsou moc přívětivé a úslužné.

Alexandra, Rusko, 23 let: Doporučila bych to svým známým, protože je to nádherná škola, která má skvělé učitele a má vyučování na vysoké úrovni.

Další (video) reference studentů střediska Praha si můžete prohlédnout ZDE.

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X