Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Poděbrady - Reference studentů

Armen Ambartsumyan: Bylo to hezké. Nemusel jsem myslet na nic jiného než na studium. Příroda, počasí, město, učitelé - všechno bylo perfektní.

Alisa Makeeva: Studijní pobyt v Poděbradech překonal všechna moje očekávání. Příjemné město, laskavé a vnímavé učitele. Učení je zábava, a co je nejdůležitější, našla jsem přátelé na celý život. Na Poděbrady vzpomínám velmi ráda.

Amis, Tunisko, 25 let: Zkušenosti v ÚJOP byly krásné, navzdory obtížnosti učení českého jazyka. 

Žena, Rusko, 18 let: ten kurz byl výborný. Všechno jsem měla ráda. Tady jsou velmi dobří učitelé. Dobrá organizace.

Žena, Ukrajina, 18 let: Moc děkuji všem učitelům! Dosáhla jsem dobré úrovně češtiny. Doporučila bych jiným studentům jet do Poděbrad.

Muž, Rusko, 20 let: Doporučil bych ten kurz svým kamarádům. Kvalitní výuka, zajímavé akce a výlety.

Muž, Srbsko, 25 let: O kurzech češtiny na ÚJOPu můžu říct jen, že jsem před 8 měsíci neuměl říct ani „AHOJ"! Dneska se lidé diví, jak jsem se tak rychle na úroveň, kdy můžu používat češtinu kdykoli a kdekoli.

Žena, Rusko, 18 let: Pro mě nejdůležitější věc, která se týká studia je to, že jsem si všimla, že během tohoto vyučujícího roku jsem se dozvěděla víc potřebných informací, než za celé své studium ve škole. Celkem myslím, že tento kurz dává příjemnou přípravu na vysoké školy ČR a taky důležitou přípravu na život v Čechách.

Žena, Kazachstán, 18 let: Líbil se mi ten kurz. Jsou tu hodní učitelé. Studijní program je dobrý. A taky Poděbrady jsou hezké. Tady je dobrý a klidný život. Ten kurz budu doporučovat mým kamarádům. Děkuju za hezký rok!

Mladen, Bosna a Hercegovina, 19 let: Kurz v ÚJOPu UK v Poděbradech mě opravdu připravil pro studium v České republice a jsem rád, že jsem tady studoval jeden školní rok. Děkuju za všechno!

Žena, Rusko, 19 let: Během roku všechno bylo v pořádku. Dosáhla jsem očekávaných znalostí. Kvalitní, příjemní učitelé, pomáhající nejen při studiu, ale i při běžné

Žena, Rusko, 18 let: Opravdu již nevím, co víc napsat, jsem naprosto spokojená skoro se vším, co jsem měla letos. Jen chci vám říct „děkuju", za ty zkušenosti, které určitě potřebuju v dalším životě, a za možnosti se dozvědět něco nového a důležitého a seznámit se se zajímavými a hezkými lidmi (včetně učitelů)!

Ekaterina Evgenyeva, Rusko, 20 let: Chtěla bych poděkovat za kurz. Hodně jsme se naučili a teď už chápeme asi všechno. Můžeme spokojeně žít, komunikovat a integrovat do české kultury. Den za dnem jsme cítili, jak se zlepšuje náš jazyk. Díky kurzům, že jsme měli takovou možnost.

Žena, Rusko, 26 let: Můžu říct, že jsem udělala velký pokrok ve studiu češtiny. A to je nejdůležitější věc. Cítila jsem se tady dobře a když měla nějaký problém, pracovníci vždy snažili mě pomoc. Moc děkuju!

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X