Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Přípravné kurzy

Přípravné kurzy

ke studiu na VŠ
Zkoušky

Zkoušky

Přihlaste se na naši
Certifikovanou zkoušku
z češtiny pro cizince!
Letní školy

Letní školy

Mariánské Lázně - Reference studentů

Muž, Ukrajina, 18 let: Kurz byl velmi zajímavý. Dostal jsem hodně nových informací. Našel jsem si nové kamarády a přizpůsobil se k životu v České republice. Děkuji všem profesorům a pracovníkům ÚJOP.

Grygoriy, Ukrajina, 19 let: Ze všech kurzů pro přípravu ke studiu na VŠ v Čechách jsou kurzy ÚJOP nejlepší. 

Žena, Rusko, 18 let: Příprava na kurzu v Mariánských Lázních je nejlepší způsob se připravit na studium na univerzitě.

Muž, Rusko, 19 let: Kurz je intenzivní, všechno bylo intenzivní, zejména čeština. Díky tomu česky jazyk je můj druhý jazyk. Rád jsem chodil na hodiny biologie, fyziky a chemie. Na hodinách biologie byla velká legrace a dostal jsem tam spoustu důležitých informací. Chemie a fyzika byly také dobré a naučil jsem se, to co jsem se nikdy neučil ve škole. Děkuji za všechno. Budu na vás vzpomínat i na vysoké škole.

Tom, Rusko, 22 let: Tento rok byl asi nejlepší v mém životě. Chtěl bych hlavně poděkovat naší profesorce paní Janě Vlasákové, byl jsem rád, že jsem se mohl učit česky s ní. Budu si na tuto veselou a zajímavou dobu pamatovat celý život.

Žena, Ukrajina, 17 let: Спасибо огромное всем професорам, которые нас учили целый год. Именно благодаря вам этот год был таким замечательным и всего чуточку сложным. Я благодарю случай, что 3 года назад случайно вас нашла в интернете. Курсы организованы прекрасно и никогда не было никаких неприятных событий, очень жалько будет отсюда уезжать.

Žena, Rusko, 18 let: Měla jsem výborné učitele, jsem ráda, že jsem studovala s nimi. Neměla jsem jediný problém, jen trochu s fyzikou, ale myslím, že jsem se naučila dobře všechno. Děkuji všem za tento kurz, jsem dobře připravená ke studiu na medicíně.

Žena, Ukrajina, 18 let: Курсы чешского языка от ÚJOP UK дают хорошую подготовку не только по чешскому языку, но и по подготовительным предметам, кторые нужны для поступления в ВУЗ Чехии. Это был прекрасный год. Спасибо за поддержку и легкую дорогу в будущее.

Muž, Guatemala, 21 let: Preparing program was amazing, here I received all the help I needed to learn the Czech Language, get used to the new country and became ready for the study at the university.

Žena, Bosna a Hercegovina, 19 let: Byl to jeden z nejlepších roků v mém životě. Nejen, že jsem se naučila nový jazyk, ale potkala jsem lidi z celého světa, kteří se stali mými výbornými kamarády. Mám moc ráda ÚJOP a své profesory.

Žena, Kazachstán, 20 let: Byl to velmi veselý a složitý rok. Teď mám vice kamarádů z různých měst! Děkuju vám za všechno! 

Žena, Ukrajina, 18 let: Nejlepší kurzy pro přípravu pro cizince v ČR:-)!

 

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X