Přihláška na Intenzivní kurzy češtiny pro cizince

Kurz: Šestitýdenní kurz češtiny pro cizince
Varianta: Akademický rok 2017-2018
Středisko: Praha-Albertov

POVINNÉ ÚDAJE *

Přihlášku vyplňte latinkou.
Osobní údaje vyplňte tak, jak jsou uvedeny ve Vašem občanském průkazu nebo cestovním pasu.

Vaši přihlášku zpracuje Studijní oddělení a zašle Vám další potřebné informace a instrukce k zaplacení kurzu a ubytování. Informace zašleme na e-mail Vámi uvedený v přihlášce. Po zaplacení zasíláme studentům s vízovou povinností na adresu uvedenou v přihlášce potvrzení o studiu potřebné k žádosti o vízum. Potvrzení zasíláme běžnou poštou.

Identifikační údaje
Základní údaje
Adresa bydliště (kontaktní adresa)
Pokud Vám Vaši přihlášku pomáhá vyřizovat další osoba nebo agentura a chcete, aby informace byly zasílány i na její e-mail, uveďte prosím kontakt zde:
Vzdělání a studium
Pokud ANO
Vízum a ubytování
Upozornění: Na tento kurz není možné požádat o studijní vízum ani dlouhodobé vízum za účelem „ostatní“. Tyto krátkodobé kuzy jsou primárně organizovány pro osoby, které již mají legální pobyt v ČR/EU (případně mají možnost přijet na krátkodobé vízum). Neposkytujeme žádný zvací dopis nebo speciální potvrzení o studiu pro účely víza. Po zaplacení kurzovného pouze vystavujeme potvrzení o zaregistrování do kurzu a jeho platbě. Při žádosti o vízum je obvykle postačující předložit pouze sken tohoto dokumentu. Pokud budete požadovat originál, prosím informujte nás. (Upozornujeme, že poplatky spojené s expresním doručením hradí sám student.)
Rezervace ubytování není automatická. Nabídku ubytování zašleme na Váš e-mail pouze pokud máme na Vámi vybraný termín volnou kapacitu.
Kopie pasu – stránka s osobními daty.
Dokument můžete zaslat dodatečně e-mailem.
Potvrzení
Informace o kurzu