Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce

King Charles College 22-week Pre-med Course JANUARY ENTRY

Kurz: King Charles College 22-week Pre-med Course
Varianta: January Entry
Středisko: Praha (Krystal)

POVINNÉ ÚDAJE *

Přihlášku vyplňte latinkou.
Osobní údaje vyplňte tak, jak jsou uvedeny ve Vašem občanském průkazu nebo cestovním pasu.

The deadline for submitting the application is:

JANUARY ENTRY:

30.09.2021 - for students who require visa. Applications submitted after 30.09.2021 will be considered for admission on an individual basis. Admission is not guaranteed.
15.01.2022 - for students from the European Union.

The study department will process your application and send you further necessary information. Information will be sent to the email provided on the application. For students requiring a visa, after receipt of payment we send a study confirmation to the address provided on the approved application form. The study confirmation is necessary for requesting a visa. We send the confirmation by regular mail or courier service.

Autorizační kód
Identifikační údaje
Základní údaje
Adresa bydliště
Vzdělání a studium
Vízum
Ubytování a zdravotní pojištění
ZZPC = Základní zdravotní pojištění cizinců - limit pojistného plnění 1 600 000 Kč (min. 60 000 EUR)
KZPC PLUS = Komplexní zdravotní pojištění cizinců – limit pojistného plnění 2 000 000 CZK (75 000 EUR)
KZPC PLUS s navýšenými limity = Komplexní zdravotní pojištění cizinců s navýšenými limity - limit pojistného plnění 2 600 000 CZK (100 000 EUR)
Více informací na stránce Zdravotní pojištění cizinců
Angličtina
Přílohy KCC
Motivační dopis/dotazník v anglickém, českém nebo ruském jazyce.
Nahrajte vlastní motivační dopis, nebo si stáhněte, vyplňte a potom nahrajte Formulář motivačního dopisu.
Kopie dokladu o ukončení střední školy – včetně známek, nebo diplom.

Dokument můžete zaslat dodatečně e-mailem.
Překlad není třeba z těchto jazyků: ruština, ukrajinština, angličtina, němčina, španělština, francouzština.
U ostatních jazyků je třeba ověřený překlad do angličtiny nebo do češtiny.
Kopie pasu – stránka s osobními daty.
Dokument můžete zaslat dodatečně e-mailem.
Potvrzení
Poznámka