Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Zkoušky

Zkoušky

Přihlaste se na naši
Certifikovanou zkoušku
z češtiny pro cizince!

Metodika: Co jsme se naučili z on-linu pro běžnou „offline" výuku

Informace před příjezdem

Milí studenti,
před vaším příjezdem do České republiky jsme k vašemu cestování, registraci na studijním středisku, studiu a životu v ČR připravili důležité informace, které vám ulehčí v rozhodování, co s sebou do kufru určitě zabalit, a co naopak potřebovat nebudete.

Některé informace níže vám přiblíží město, do kterého jedete, cestu z letiště do místa ubytování a další instrukce. Jiné informace jsou velmi důležité, podmiňují váš příjezd a nástup do výuky a vyžadují další kroky od vás (příprava dokumentů, podpisy atp.).

Věnujte, prosím, náležitou pozorost všem přiloženým dokumentům. Upozorňujeme především na aktualizované informace pro studenty ÚJOP UK v souvislosti s COVID-19.

Přejeme vám bezproblémové přípravy na vaši cestu do České republiky.
Těšíme se s vámi na osobní setkání ve studijních střediscích!
Studijní oddělní ÚJOP UK

Prosím pročtěte si následující informace velmi pozorně!

Informace ze středisek:

Nostrifikace

On-line výuka

Část výuky, učebních materiálů a studijních informací budete dostávat pouze v elektronické podobě, proto je nutné, abyste disponovali vlastním notebookem s kamerou a mikrofonem (dobré je si také stáhnout českou klávesnici). Mobilní telefon a tablet nejsou dostatečné. Notebook je možné pořídit v kterémkoli českém e-shopu s elektronikou. Bylo by také velmi praktické mít vlastní headset.

Níže naleznete návody na vstup do výukových systémů UK (CAS a TEAMS). Každý student před nástupem do výuky obdrží e-mail se svými individuálními přístupovými údaji i tyto návody.

Podrobně o bezkontaktní výuce se dozvíte v krátkém popisu a video ukázce.

Podpis prohlášení

V důsledku dlouhodobé globální epidemiologické situace je třeba podepsat oficiálního Prohlášení, které popisuje několik změn v organizaci studia a souhlasy, které jsou nutné před vaším příjezdem do České republiky. Souhlas budete udělovat na dálku – v průběhu srpna obdržíte e-mail a SMS zprávu k provedení elektronického podpisu Prohlášení prostřednictvím aplikace signi.com. Přečtěte si návod k podpisu Prohlášení.

Informace před příjezdem

Informace pro studenty ÚJOP UK v souvislosti s COVID-19 (aktualizace k 3. 9. 2021)

Informace o epidemiologické situaci a opatřeních se mohou měnit v závislosti nacelosvětovém vývoji a odpovídajícím reakcím Ministerstva zdravotnictví ČR. Prosím sledujte tyto informace pozorně především v době před vaším příjezdem.

Ke stažení:

Příjezdové dokumenty

Mapka střediska

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X