Přípravné kurzy

Letní školy

Den pro ÚJOP na zámku v Poděbradech

23.06.2022 / Upozornění

Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy obnovil tradici dvoudenniho společensko-vzdělávacího setkání svých pracovníků napříč pozicemi i lokalitami. Po dvouleté přestávce způsobené kovidovou epidemií proběhly ve středisku Poděbrady za přítomnosti prorektorky pro zahraniční záležitosti Markéty Křížové přednášky o paměti i vesmíru.

„Naše zaměstnanecká konference je určená k seberozvoji, komunikaci a setkávání lidí z jednotlivých pracovišť. Letos se jedná o vyvrcholení ne jednoho akademického roku, ale rovnou tří, protože mezitím jsme se sice setkávali na Dnech pro ÚJOP, ale pouze on-line, a nyní se vracíme do krásného prostředí poděbradského zámku a opravdu se setkáváme. Jedním z nejdůležitější momentů je účast paní prorektorky Markéty Křížové, která laskavě přijala naše pozvání a představila agendy ústavu blízké a především možnosti zapojení do aktivit univerzity, kterých se můžeme ujmout. Potěšila nás velkým poděkováním za práci, kterou odvádíme, ocenila flexibilitu a naše nadšení," zhodnotila letošní akci ředitelka ÚJOP UK Dana Hůlková Nývltová.

Program celé akce