SJV - Poradenský a konzultační kabinet pro akademické záležitosti

Poradenský a konzultační kabinet pro akademické záležitosti, součást Střediska jazykového vzdělávání ÚJOP UK, nabízí komplexní systém odborného poradenství, konzultací a služeb určených uchazečům o studium na českých vysokých školách, studentům ÚJOP UK, rodičům, pedagogům a všem zájemcům o informaci z akademického světa.

I. Konzultace a poradenství v oblasti uznávání (nostrifikace) zahraničních vysvědčení ze středních škol a uznávání vysokoškolských diplomů v České republice

II. Pomoc zahraničním zájemcům o studium v České republice při nostrifikačním řízení (za účelem uznání středoškolského nebo vysokoškolského vzdělání).

III. Konzultace a poradenství v oblasti:

•  vzdělávání a odborné přípravy ke studiu na vysokých školách v ČR
  • jazykových kurzů ČJ, AJ, NJ, ŠJ, RJ, atd. na ÚJOP UK

IV. Studijně informační poradenství:

• konzultace při volbě programu, oboru a formy studia
  • poradenství při podání přihlášky na VŠ

Pedagogická poradkyně: Dr. Galina Petrova, PhD.

tel.: +420 775 554 716, +420 778 727 999, E-mail: galina.petrova@ujop.cuni.cz, Skype: akademkabinet

Konzultační hodiny: po-pa 8.30 – 16.30 Kancelář č. 173

Adresa: SJOP Krystal, José Martího 2, Praha 6 (stanice metra A: Nádraží Veleslavín)