Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Online kurzy angličtiny

...kdykoliv, kdekoliv, vlastním tempem

Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Praha-Krystal - Výhody ubytování na koleji Hvězda

• Ubytování je opravdu LEVNÉ – ceny se pohybují mezi 3000Kč – 4000Kč/měsíc. Pro srovnání – za předplacenou částku ve výši 600 EUR můžete bydlet na koleji Krystal 2 měsíce, a na koleji Hvězda 4–5 měsíců.
  • Ubytování spolu s českými studenty. Skvělé podmínky pro každodenní trénink českého jazyka v reálných situacích.
  • Rychlá integrace do českého prostředí. Navazování nových přátelství. Čeští kamarádi vám mohou pomoci lépe pochopit českou mentalitu a zjistit více o opravdovém životě místních obyvatel.
  • Možnost zůstat bydlet ve stejném pokoji i po ukončení studia v přípravném kurzu (až se dostanete na univerzitu). Pro mnohé studenty je změna ubytování po skončení kurzu poměrně složitá záležitost. Vy se můžete této situaci vyhnout a být ubytování na univerzitní koleji již na přípravném kurzu a zůstat zde ubytováni i po úspěšném složení přijímacích zkoušek a přijetí na Univerzitu Karlovu.
VKontakte