Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce

Praha-Krystal - Ubytování

V současné době je již kapacita ÚJOP UK v hotelu Krystal plná, proto nyní nabízíme ubytování studentům střediska Krystal pouze na koleji Hvězda.

KOLEJ HVĚZDA

Lokalita a dostupnost
Adresa:
Zvoníčkova 5, 162 08 Praha 6 (mapa)
Vzdálenost od školy:
cca 15 min (doporučené spojení MHD – Metro Nádraží Veleslavín-Petřiny, přestup na autobus č. 191/168 do zastávky Nad Markétou).
Bus/tram se nachází 500 m pěšky od kolejí.

E-mail: hana.lajtkepova@ujop.cuni.cz

Ubytování
Kolej Hvězda nabízí dvoulůžkové pokoje bez příslušenství. Na každém pokoji malá lednice. Sprchové kouty, toalety i kuchyň jsou umístěny na patře. Společná kuchyňka vybavena sporákem s troubou, mikrovlnkou (konvice vlastní). Na koleji můžete využít společenskou místnost, studijní místnost, tělocvičnu i studentský klub. V celém areálu koleje Hvězda (i na pokojích) je bezplatné připojení k wifi. Za dodatečnou platbu můžete využít pračku (12 Kč/h). K dispozici sušička prádla + kóje na sušení prádla. Výměna ložního prádla 2xměsíčně (samoúklid).

Podrobnější informace o koleji můžete nalézt na stránkách Kolejí a menz Univerzity Karlovy: https://kam.cuni.cz/KAM-306.html

Přečtěte si více o výhodách ubytování na koleji Hvězda zde.

Okolí ubytování
V okolí koleje Hvězda se nachází Břevnovský klášter a hřiště

HOTEL KRYSTAL

Lokalita a dostupnost
Adresa: José Martího 2/407, Praha 6 – Veleslavín (mapa)
Vzdálenost od školy: škola a ubytování se nachází v jedné budově. Hotel je dobře dostupný z centra i z letiště.

Hana Lajtkepová-hospodář
E-mail: hana.lajtkepova@ujop.cuni.cz
Mob.: +420 770 106 367

Ubytování
Studenti jsou ubytování ve dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení. Na pokoji je lednice. Internet (wifi v pokojích i studovnách) v ceně ubytování. Studenti mohou využívat společnou kuchyňku na patře. Kuchyňka vybavena sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a zamykatelnou skříňkou pro pokoj. Používání vlastních spotřebičů je zakázáno. Za poplatek mohou studenti využít prádelnu na každém patře (za poplatek 60 Kč/cyklus praní, sušení zdarma). Výměna ložního prádla a ručníků probíhá každý týden. Hotelový úklid pokojů (luxování, úklid koupelny a vynesení odpadků) též 1x týdně. Vratná kauce pro případ škody je 10 000 Kč.

Stravování
Studenti mohou využívat vybavené kuchyňky, popřípadě se mohou stravovat v hotelové restauraci za příznivé ceny.

Okolí ubytování
Hotel Krystal leží na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka. V jeho těsné blízkosti se nachází koupaliště Džbán a velký sportovně rekreační areál FTVS, kde je možno za poplatek využít posilovnu či solárium nebo se věnovat jiným sportovním aktivitám, jako je spinning, aerobic, indoor rowing, squash, stolní tenis atd.

Ceník ubytování+soubory ke stažení

Ceník ubytování

Smlouva o ubytování

Všeobecné ubytovací podmínky

Fotografie ubytování naleznete ve fotogalerii.