Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Praha Hostivař - Ubytování

Lokalita a dostupnost

Adresa: Weilova 1144/2, 102 00 Praha 10 (mapa)
Vzdálenost od školy: budova školy propojena s kolejemi

nahoru

Kontakt

Michal Janů – hospodář a ubytovatel
E-mail: Ubytovani.hostivar@ujop.cuni.cz
Tel.: +420267215530
Mob.: +420 603216478

nahoru

Ubytování

Jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje (možnost volby v rámci kapacity). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a chladničkou. Pokoje nejsou vybaveny nádobím a ručníky. Wifi je v ceně ubytování.

Na každém patře se nachází 10 pokojů, které mají společnou kuchyňku. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, doporučuje se však, aby si studenti během prvních týdnů svého ubytování pořídili vlastní. Kuchyňka je vybavena pouze indukční varnou deskou – při výběru nádobí (hrnce, pánve...) je třeba vzít tento fakt v úvahu.
Na kolejích se nachází výtah.

Ve vstupní hale areálu je k dispozici automat na nápoje a samoobslužný kopírovací pult.

V žádných prostorách ubytovacího zařízení není povoleno kouřit!

nahoru

Stravování

Studenti mají možnost vařit si ve společné kuchyňce, viz informace o ubytování.

nahoru

Okolí ubytování

V přímé blízkosti školy se nachází Sportovní centrum Univerzity Karlovy a přírodní koupaliště s hřištěm na beach volejbal.
V blízkosti kolejí se rovněž nachází prodejna potravin a restaurace.

nahoru

Cena ubytování a dokumenty ke stažení

CENÍK UBYTOVÁNÍ STUDENTŮ 2020/2021

CENÍK UBYTOVÁNÍ STUDENTŮ 2021/2022

POZOR! Ubytování se všem studentům počítá od 1.9. bez ohledu na pozdní příjezd!

Studující v dlouhodobých programech
Tento ceník je platný pro studující všech semestrálních, ročních a vícesemestrálních programů ÚJOP UK. Ceny jsou stanovené za lůžko a noc. Uvedené ceny za ubytování a poskytované služby jsou včetně aktuální zákonné sazby DPH.
K ceně za ubytování může být připočítán místní poplatek za ubytování osob v ubytovacích zařízeních podle platných právních předpisů.

Uchazeč o studium na ÚJOP UK, který si rezervuje dlouhodobé ubytování (delší než 89 nocí) je povinen předem uhradit stanovenou jednorázovou platbu dle zvoleného režimu placení.

V základním režimu placení hradí uchazeč předem nevratný poplatek za zajištění ubytování 150 EUR a zálohu na ubytování ve výši 450 EUR (dohromady 600 EUR). Uchazeči může být záloha vrácena v případě ukončení smlouvy více než 90 dní před dnem, od kdy má být ubytování dle smlouvy o ubytování poskytnuto.
Platba poplatku za zajištění ubytování a zálohy na ubytování pokrývá ubytování od 1. září daného roku do data tohoto roku, které je uvedené v ceníku.
Cena dalšího ubytování je hrazena v korunách českých přímo na středisku, kde ubytovaný studující studuje.

Pokud ubytovaný do 30. září zaplatí ubytování předem na celý zimní semestr, je mu účtována zvýhodněná cena dle výše uvedeného ceníku. Pokud student do 15. února zaplatí ubytování předem na celý letní semestr (do stanoveného data), je mu účtována zvýhodněná cena dle výše uvedeného ceníku.
Pokud ubytovaný do 30. září zaplatí ubytování předem na celý akademický rok (do stanoveného data), platí zvýhodněnou cenu dle výše uvedeného ceníku.
Vrácení již realizovaných úhrad za ubytování v případě dřívějšího ukončení ubytování se řídí Všeobecnými ubytovacími podmínkami. Ve výjimečných a odůvodněných případech lze v případě dřívějšího ukončení ubytování vrátit poměrnou část úhrady za ubytování.

Studující ve střednědobých programech
Tento ceník je platný pro studující šestinedělních programů ÚJOP UK. Ceny jsou stanovené v českých korunách za lůžko a noc. Výše cen je shodná s cenami pro studující v dlouhodobých programech.
Uchazeč o studium šestinedělního jazykového kurzu na ÚJOP UK, který si rezervuje ubytování (delší než 30 nocí a zároveň kratší než 89 nocí) je povinen předem uhradit nevratný rezervační poplatek 40 EUR.
V případě ubytování kratšího 45 nocí je ubytovaný povinen uhradit částku za celé ubytování předem nejpozději v okamžiku příjezdu.

Studující v krátkodobých programech
Studující ostatních programů ÚJOP UK hradí ceny určené ceníkem pro studující v dlouhodobých programech navýšené o 50% této ceny.

CENÍK HOSTINSKÉHO UBYTOVÁNÍ 2020/2021

CENÍK HOSTINSKÉHO UBYTOVÁNÍ 2021/2022

Tento ceník je platný pro všechny ubytované s výjimkou studujících. Ceny jsou stanovené v českých korunách za pokoj a noc.
V případě rezervace hostinského ubytování se neplatí rezervační poplatek. Ubytovaný je povinen uhradit celou částku za ubytování předem.

 

Smlouva o ubytování
Všeobecné ubytovací podmínky

 

nahoru

Fotografie ubytování

Fotografie ubytování naleznete ve fotogalerii.

nahoru
FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X