Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Praha (Hostivař) - Reference studentů Hostivaře

Studenti v evaluačních dotaznících (květen 2014) o kurzech uvedli:

Anonym: Byl to dobrý kurz, dobří učitelé a dobré učitelky. Byla dobrá třída a bylo moc veselo.

Anonym: Alena (paní Borovičková – poznámka) je velmi skvělá referentka. Vždycky se vším pomohla. Všechno se mi líbí, a kdybych měl možnost, jel bych studovat ještě jednou v Hostivaři.

Anonym: Jsem rád, že jsem dostal na ty kurzy. Bude se mi stýskat.

Anonym: Byl jsem s kurzem spokojen, všechno se mi líbilo. Chtěl bych poděkovat Aleně za její pomoc v jakékoliv situaci. Měl jsem moc rád výlety do Liberce a Pardubic, organizátorkou kterých je Alena. Pan ředitel je taky moc dobrý člověk, někdy přísný a někdy veselý. Když jsme jeli na výlet, pan ředitel vždycky něco povídal o těch městech, ve kterých jsme byli.

Anonym: Kurzy ÚJOP UK jsou výborný pro studenty ze zahraničí. Po kurzu každý člověk někam se dostal a něco se dozvěděl. Podle mého názoru ty kurzy jsou nejlepší v ČR.

Erasmus student: Thank you very much for your work, I did really enjoy these 3 weeks. I wanted to learn Czech earlier and now I had the chance to do so in Prague for free! The schedule was okay, the programmes were really nice, and I really liked the company. We allready know Prague a bit, and thanks again!

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X