Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Praha (Voršilská) - Reference studentů

Samer, 17 let (student přípravného kurzu na střední školy v ČR pro cizince): Jsem Syřan. Studoval jsem jeden rok na Univerzitě Karlově v Praze, kde se učí český jazyk. V mé třídě byli jenom 4 lidi, protože zatím málo lidí chce studovat na střední škole. Ale v ostatních třídách bylo zhruba 15 lidí v každé třídě.
Když jsem začal studovat, nemohl jsem s nikým mluvit česky. Postupně jsem se zlepšil a teď můžu mluvit dobře. Navíc jsem se přihlásil na střední školu a řekli mi, že musím dělat zkoušky, aby poznali moji úroveň. Prospěl jsem díky pomoci učitelek z kurzu. Při kurzu probíhalo několik mimoškolních aktivit, které mi taky pomohly poznat ČR, rychleji se naučit česky a seznámit se s ostatními studenty ve škole. Jediný problém byl pro mě vysoká částka za kurz, ale nakonec to byla dobrá investice.

Galina, Rusko, 32 let (studentka individuálního kurzu): Zúčastnila jsem se kurzu českého jazyka, který organizoval ÚJOP UK ve studijním středisku Albertov. Připravovala jsem se na překladatelskou zkoušku z ČJ, kterou jsem úspěšně složila. Vyučování se mi moc líbilo, je na vysoké úrovni a jsou tady dobří učitelé. Rozhodně bych to doporučila známým.

Reference studentů intenzivních kurzů češtiny (různé úrovně)

Tanja, Švýcarsko, 20 let: Před dvěma lety jsem se rozhodla naučit se česky na Albertově. Chtěla jsem udělat jen jeden semestr a teď je to už můj čtvrtý.
Bylo to nejhezčí čas mého života. Poznala jsem zajímavé kamarády z celého světa a našla jsem nejlepší kamarádku.
Naučila jsem se nejen česky ali i mluvit s cizími lidmi.
Nikdy bych si nedovolila představit, že budu umět češtinu takhle jako dnes.
Nesmím zapomenout na kulturní akce Albertova. Zúčastnila jsem se divadelního klubu a koncertu studentů, což bylo moc zajímavé a pomohli mi s češtinou.
Děkuji Vám všem za tu dobu na Albertově!

Nina, Gruzie, 20 let: Kouzelné místo! Nikdy jsem nepředpokládala, jak rychle se rozvine znalost jazyka, a je to pomocí nejlepších pedagogů, kteří učí na Albertově.
Albertov mi nabízel všechno, po čem se mi stýskalo: konzerty, zpěv, divadlo, výlety do nejkrásnějších měst v Čechách. Spřátelila jsem se bezvadnými lidmi a vynikajícími učiteli.
Miluju rozvrh hodin na Albertově - nejsou to pouhé dvě hodiny denně, ale skoro celý školní intenzivní den plný vyučování, mluvení, psaní a mnohých zajímavých úkolů. A k tomu se nachází v nejlepší lokalitě Prahy.

Stacey, Nizozemsko, 26 let: Doporučuju kamarádovi studium na Albertově, protož když má čas, myslím, že je to nejrychlejší a nejlepší metoda, jak se naučit češtinu. Personál je profesionální a učitelé jsou kvalifikovaní a mluví poutavě. Lekce jsou zajímavé a líbí se mi. Na Albertově mají taky činnosti pro studenty.

Tatiana, Rusko, 31 let: Albertov pro nás má vždycky otevřené dveře se znalostmi. Stačí jenom rozhodnout a koupit si kurz češtiny. Tady se dobře učí a už nemůžeme si představit svůj život bez Albertova a češtiny.

Nghia, Vietnam, 20 let: Studoval jsem češtinu na Albertově celý jeden rok. A myslím, že díky vynikajícím učitelkám jsem se naučil česky a taky jsem poznal hodně kamarádů z různých zemí.

Verena, Německo, 24 let: Doporučuju kamarádce studium v Albertově, protože učitelé jsou sympatičtí, veselí a umí učit dobře. Když mám otázky, náš učitel vždycky vykládá mi všechno. Taky knihy jsou dobré a sekretářky jsou moc přívětivé a úslužné.

Petro, Ukrajina, 18 let: Doporučil bych svému kamarádovi Vladimírovi studovat češtinu na Albertově, protože je to kvalitní.

Vladimir, Rusko, 27 let: Doporučil bych studovat češtinu na Albertově, protože to je nejlepší místo v Čechách, kde se můžeme naučit mluvit v češtině.

Alexandra, Rusko, 23 let: Doporučila bych to svým známým, protože je to nádherná škola, která má skvělé učitele a má vyučování na vysoké úrovni.

Olga, Rusko, 22 let: Na Albertově jsou velmi dobří učitelé, zajímavé akce a nachází se v centru Prahy.

Kornelia, Ukrajina, 18 let: Doporučila bych svým kamarádům Albertov, protože jsou tady dobří učitelé a líbí se mi tady.

Anna, Řecko, 26 let: I would recommend Albertov courses to everyone that would like to learn Czech as a language, because it is the fasterst and most reliable way to learn Czech and reach a very good and satisfying level. The organization of the course, the teachers and the monthly tests play an important role to this. Furthermore, the nice atmosphere and the entertainment or cultural activities they provide makes everyone feel more relaxed during this intensive course.

Myassa, Alžírsko, 22 let: I would recommend the Albertov Center to my friends because the teachers and staff is helpfull and the classes are created in such a way which really helps you understand the language. You learn new vocabulary more easily because of the repetitions and the number of hours you study in one day and one week. Thanks to that, my level improved nad now I can have a conversation with a Czech person. I still lack some vocabulary but you get to understand the logic behind this language. Which is not always easy to understand. Overall this is a really good course where you also get to meet people and make good friends.

Alejandro, Bolívie, 19 let: Albertov has a great system of teaching the language. I learned a lot being here. Třídy jsou zábavné. Systém kurzu je skvělý. Jsem se naučil rychle a srozumitelně všechno.

Další (video) reference studentů střediska Praha-Albertov si můžete prohlédnout ZDE.

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X