Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Praha-Albertov - Ubytování

Kde a pro koho?

Pro studenty zajišťujeme ubytování v hotelu Krystal - José Martího 2/407, Praha 6 – Veleslavín.

Nabízíme zde ubytování jak studentům ročních, tak i krátkodobých kurzů.

Ceny zahrnují ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízení a se základním vybavením, včetně internetu. Studenti mohou využívat společnou kuchyňku na patře, popřípadě se mohou stravovat v hotelové restauraci. Za poplatek mohou studenti využít pračku (k dispozici na 7., 8. a 9. patře), zdarma sušičku.

Hotel Krystal leží na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka.

V jeho těsné blízkosti se nachází koupaliště Džbán a velký sportovně rekreační areál FTVS, kde je možno za poplatek využít posilovnu či solárium nebo se věnovat jiným sportovním aktivitám, jako je spinning, aerobic, indoor rowing, squash, stolní tenis atd.

Hotel je dobře dostupný z centra i z letiště.

Ceník ubytování

Deposit ve výši 600 EUR kryje výdaje za Vaše ubytování na příslušné koleji po dobu 60 dní na dvoulůžkovém pokoji. Pro bližší informace o platbách a ubytování kontaktujte ubytovací referenta: Hana Lajtkepová, e-mail: hana.lajtkepova@ujop.cuni.cz