Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Praha-Albertov - Ubytování

de a pro koho?

Na koleji studijního střediska Praha-Krystal bohužel již v současné době nejsou volná místa. Studentům střediska Praha-Krystal nabízíme jinou variantu ubytování.

Kolej Univerzity Karlovy "Hvězda". Adresa: Zvoníčkova 5, Praha 6.

Výhody ubytování na koleji Hvězda:

- Nízká cena.
Ubytování na koleji Hvězda je opravdu LEVNÉ – ceny se pohybují mezi 3000Kč - 4000Kč/měsíc. Pro srovnání - za předplacenou částku ve výši 600 EUR můžete bydlet na koleji Krystal 2 měsíce, a na koleji Hvězda 4 - 5 měsíců.

- Ubytování spolu s českými studenty.
Skvělé podmínky pro každodenní trénink českého jazyka v reálných situacích.

- Rychlá integrace do českého prostředí.
Navazování nových přátelství. Čeští kamarádi vám mohou pomoci lépe pochopit českou mentalitu a zjistit více o opravdovém životě místních obyvatel.

- Možnost zůstat bydlet ve stejném pokoji i po ukončení studia v přípravném kurzu (až se dostanete na univerzitu).
Pro mnohé studenty je změna ubytování po skončení kurzu poměrně složitá záležitost.  Vy se můžete této situaci vyhnout a být ubytování na univerzitní koleji již na přípravném kurzu a zůstat zde ubytováni i po úspěšném složení přijímacích zkoušek a přijetí na Univerzitu Karlovu.

- Kolej Hvězda se nachází nedaleko střediska Praha-Krystal  - na cestu (pomalým tempem) vám stačí přibližně 20 minut.  Jízda metrem ze stanice "Petřiny" do stanice "Nádraží Veleslavín" trvá pouhé 2 minuty.

Kolej Hvězda nabízí dvoulůžkové pokoje bez příslušenství. Sprchové kouty, toalety i kuchyň jsou umístěny na patře. Na koleji můžete využít společenskou místnost, studijní místnost, tělocvičnu i studentský klub. V celém areálu koleje Hvězda (i na pokojích) je bezplatné připojení k wifi.

Za dodatečnou platbu můžete využí pračku.

Informace o koleji můžete nalézt na stránkách Kolejí a menz Univerzity Karlovy: https://kam.cuni.cz/KAM-306.html