Kurzy

Kurzy

Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!
Zkoušky

Zkoušky

Přihlaste se na naši
Certifikovanou zkoušku
z češtiny pro cizince!
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Praha-Albertov - Ubytování

V ubytovací části studijního střediska Praha-Hostivař nabízíme ubytování pro studenty středisek Praha-Hostivař.

V kolejích lze zvolit ubytování v jednolůžkovém, nebo ve dvojlůžkovém pokoji. Jednolůžkové pokoje jsou vyššího standardu, jsou mj. vybaveny vlastní lednicí. Dvojlůžkové pokoje využívají společné lednice na patře.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchou. Pokoje nejsou vybaveny nádobím a ručníky. Za nevelký poplatek je možné užívání některých vlastních spotřebičů na pokojích, podrobnosti najdete zde.

Na každém patře se nachází 10 pokojů, které mají společnou kuchyňku a společenskou místnost. Kuchyňka je vybavena základním nádobím, doporučuje se však, aby si studenti během prvních týdnů svého ubytování pořídili vlastní. Kuchyňka je vybavena pouze indukční varnou deskou – při výběru nádobí (hrnce, pánve...) je třeba vzít tento fakt v úvahu.

V prostorách ubytovacího zařízení se nachází i prádelna, ve které je možné si za hotovost vyprat a usušit prádlo. Stravování je možné si objednat v menze přímo v areálu kolejí. Ve vstupní hale areálu je k dispozici automat na nápoje a samoobslužný kopírovací pult. V blízkosti ubytovny se rovněž nachází prodejna potravin a restaurace.

V žádných prostorách ubytovacího zařízení není povoleno kouřit!

Fotografie koleje naleznete ve fotogalerii.

 

Ceník ubytování

Ubytování je možné zarezervovat přímo u ubytovacího referenta Michala Janů na emailové adrese ubytovani.hostivar@ujop.cuni.cz.

 

Podrobný ceník ubytování

Smlouva o ubytování

Všeobecné ubytovací podmínky

 

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X