Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Poděbrady - Ubytování

Lokalita a dostupnost

Adresa Kolej 2 „Hotelový dům": Jana Opletala 77, 290 01 Poděbrady (mapa)
Adresa Kolej 1: Jana Opletala 1065, 290 01 Poděbrady (mapa)
Vzdálenost od školy: cca 10-15min pěšky klidnou chůzí

nahoru

Kontakt

+420 325 614 941 (recepce)

Pavel Konupka (hospodář)
E-mail:pavel.konupka@ujop.cuni.cz
tel.: +420 325 614 457

nahoru

Ubytování

Kolej 2 Hotelový dům – dvojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením na pokoji. Wifi dostupná po celé koleji a je v ceně ubytování. Lednice je na každém pokoji. V budově koleje je výtah. Výměna ložního prádla 2x za měsíc, ručníky neposkytujeme. Společná kuchyňka se nachází na každém patře. Je vybavená pečící troubou, 2 mikrovlnnými troubami, varnou konvicí, sklokeramickými vařiči. Nádobí si přiveze/pořídí každý student své. Prádelna se nachází na Koleji 1 (2 pračky na 8-10kg prádla, 2 sušičky, prášek na praní si každý student kupuje sám).

Kolej 1 – dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením na chodbě (chlapci v přízemí a ve 2. patře a děvčata v 1. a 3. patře). Wifi dostupná též na celé koleji a je v ceně ubytování. Lednice se nachází na každém pokoji. V budově koleje je výtah. Výměna ložního prádla 2x za měsíc, ručníky neposkytujeme. Dvě kuchyňky jsou umístěné v suterénu, vybavené troubou, 2 mikrovlnnými troubami, varnou konvicí, sklokeramickými vařiči. Nádobí si přiveze/pořídí každý student své.

V obou objektech je výtah. Vratná kauce na škody činí 5000 Kč.

Ubytování pro hosty poskytujeme na koleji K2 Hotelový dům – k dispozici (závisí na kapacitě) 1-4 lůžkové pokoje + pokoj pro invalidy. Sociální zařízení na pokoji.

nahoru

Stravování

Studenti mohou využívat kuchyňky (viz informace o ubytování), případně se ve městě nachází velké množství restaurací, kde je možné se najíst za velmi příznivé ceny.

nahoru

Okolí ubytování

Sportovní hala UJOP UK na Koleji 1 – možnost hrát fotbal, volejbal, florbal.
V okolí města je možné využít cyklostezku, koupání na jezeře, jízdárnu.
Nachází se zde několik sportovních klubů, ve kterých se mohou studenti angažovat – tenis, basketbal, fotbal.
V Poděbradech je Penny (u nádraží), Albert (v centru města), Tesco (cca 1km za městem) a plno menších obchodů s potravinami přímo ve městě.

nahoru

Ceník ubytování + soubory ke stažení

CENÍK UBYTOVÁNÍ PRO STUDENTY 2020/2021

CENÍK UBYTOVÁNÍ PRO STUDENTY 2021/2022

POZOR! Ubytování se všem studentům počítá od 1.9. bez ohledu na pozdní příjezd!

Studující v dlouhodobých programech
Tento ceník je platný pro studující všech semestrálních, ročních a vícesemestrálních programů ÚJOP UK. Ceny jsou stanovené za lůžko a noc. Uvedené ceny za ubytování a poskytované služby jsou včetně aktuální zákonné sazby DPH.
K ceně za ubytování může být připočítán místní poplatek za ubytování osob v ubytovacích zařízeních podle platných právních předpisů.

Uchazeč o studium na ÚJOP UK, který si rezervuje dlouhodobé ubytování (delší než 89 nocí) je povinen předem uhradit stanovenou jednorázovou platbu dle zvoleného režimu placení.

V základním režimu placení hradí uchazeč předem nevratný poplatek za zajištění ubytování 150 EUR a zálohu na ubytování ve výši 450 EUR (dohromady 600 EUR). Uchazeči může být záloha vrácena v případě ukončení smlouvy více než 90 dní před dnem, od kdy má být ubytování dle smlouvy o ubytování poskytnuto.

Platba poplatku za zajištění ubytování a zálohy na ubytování pokrývá ubytování od 1. září daného roku do data tohoto roku, které je uvedené v ceníku.

Cena dalšího ubytování je hrazena v korunách českých přímo na středisku, kde ubytovaný studující studuje.
Pokud ubytovaný do 30. září zaplatí ubytování předem na celý zimní semestr, je mu účtována zvýhodněná cena dle výše uvedeného ceníku. Pokud student do 15. února zaplatí ubytování předem na celý letní semestr (do stanoveného data), je mu účtována zvýhodněná cena dle výše uvedeného ceníku.

Pokud ubytovaný do 30. září zaplatí ubytování předem na celý akademický rok (do stanoveného data), platí zvýhodněnou cenu dle výše uvedeného ceníku.

Vrácení již realizovaných úhrad za ubytování v případě dřívějšího ukončení ubytování se řídí Všeobecnými ubytovacími podmínkami. Ve výjimečných a odůvodněných případech lze v případě dřívějšího ukončení ubytování vrátit poměrnou část úhrady za ubytování.

Studující ve střednědobých programech
Tento ceník je platný pro studující šestinedělních programů ÚJOP UK. Ceny jsou stanovené v českých korunách za lůžko a noc. Výše cen je shodná s cenami pro studující v dlouhodobých programech.
Uchazeč o studium šestinedělního jazykového kurzu na ÚJOP UK, který si rezervuje ubytování (delší než 30 nocí a zároveň kratší než 89 nocí) je povinen předem uhradit nevratný rezervační poplatek 40 EUR.
V případě ubytování kratšího 45 nocí je ubytovaný povinen uhradit částku za celé ubytování předem nejpozději v okamžiku příjezdu.


Studující v krátkodobých programech
Studující ostatních programů ÚJOP UK hradí ceny určené ceníkem pro studující v dlouhodobých programech navýšené o 50% této ceny.

CENÍK HOSTINSKÉHO UBYTOVÁNÍ 2020/2021

CENÍK HOSTINSKÉHO UBYTOVÁNÍ 2021/2022

Tento ceník je platný pro všechny ubytované s výjimkou studujících dle čl. 6 tohoto opatření. Ceny jsou stanovené v českých korunách za pokoj a noc.
V případě rezervace hostinského ubytování se neplatí rezervační poplatek. Ubytovaný je povinen uhradit celou částku za ubytování předem.

Smlouva o ubytování

Všeobecné ubytovací podmínky

 

nahoru

Fotografie ubytování

Fotografie ubytování naleznete ve fotogalerii.

nahoru
FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X