Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Mariánské Lázně - Reference studentů Mariánské Lázně

Nestor Houngbedji (otec studenta přípravného kurzu 2013/2014): Vazeny pane Rediteli, moc na Vas vzpominame a hluboce dekujeme za vami predane znalosti, diky kterym se nas syn Neto- Honorius stal jednim ze studentu ceskych vysokych skol. Vy jste denne v nasich myslenkach a hlavne Neto moc na Vas vzpomina. Diky vam jsme se naucili poznat jak jsou mezinarodni vztahy nepostradatelné a hlavne vime a muzeme i vysvetlit jinym co je nostrifikace a superlegalizace dokladu. V porovnani s jinymi skolami jsme si uvedomili, ze uroven jazykove a odborne pripravy je u Vas skutecne vyssi a je velkou jistotou pro vztup studenta na VS.

Vazeny pane rediteli , chceme timto psanim vyjadrit nasi hlubokou vdecnost k Vam a ke vsem ucitelum jazykove skoly.
S uctou,
Nestor Houngbedji.(REP.BENIN)

Jana a Miloslav Kašparovi (rodiče studentky pomaturitního kurzu pro české studenty 2013-2014): Vážení, chtěli bychom Vám všem poděkovat za perfektní přípravu na medicínu. Dcera Nikola Kašparová se zúčastnila letos přípravného ročníku. Dostala se na všechny medicíny co chtěla. Nakonec zvolila Prahu, 1.LF s bodovým ohodnocením 288b (B-94, F-100, Ch-94)...jen zubní uteklo o 2 bodíky.....škoda. Patří Vám náš velký dík, protože Vaši kolegové, kteří se věnují těmto studentům dávají své maximum. Svou zkušenost s tímto přípravným kurzem budeme všude prezentovat, jako velice dobrý vklad do svých dětí.

Reference studentů přípravného kurzu pro cizince 2013-2014

Muž, Rusko, 18 let: Všechno bylo dobré. Myslím si, že ÚJOP je velmi dobrý kurz pro Rusy.

Muž, Ukrajina, 18 let: Kurz byl velmi zajímavý. Dostal jsem hodně nových informací. Našel jsem si nové kamarády a přizpůsobil se k životu v České republice. Děkuji všem profesorům a pracovníkům ÚJOP.

Grygoriy, Ukrajina, 19 let: Ze všech kurzů pro přípravu ke studiu na VŠ v Čechách jsou kurzy ÚJOP nejlepší. Děkuji především panu Smolákovi.

Žena, Rusko, 18 let: Příprava na kurzu v Mariánských Lázních je nejlepší způsob se připravit na studium na univerzitě.

Žena, Ukrajina, 17 let: Nemyslela jsem si, že se za rok naučím tak dobře česky. Děkuji všem profesorům za tento rok.

Muž, Rusko, 19 let: Kurz je intenzivní, všechno bylo intenzivní, zejména čeština. Díky tomu česky jazyk je můj druhý jazyk. Rád jsem chodil na hodiny biologie, fyziky a chemie. Na hodinách biologie byla velká legrace a dostal jsem tam spoustu důležitých informací. Chemie a fyzika byly také dobré a naučil jsem se, to co jsem se nikdy neučil ve škole. Děkuji za všechno. Budu na vás vzpomínat i na vysoké škole.

Muž, Ukrajina, 17 let: Tento kurz doporučuji každému!

Tom, Rusko, 22 let: Tento rok byl asi nejlepší v mém životě. Chtěl bych hlavně poděkovat naší profesorce paní Janě Vlasákové, byl jsem rád, že jsem se mohl učit česky s ní. Budu si na tuto veselou a zajímavou dobu pamatovat celý život.

Žena, Ukrajina, 17 let: Спасибо огромное всем професорам, которые нас учили целый год. Именно благодаря вам этот год был таким замечательным и всего чуточку сложным. Я благодарю случай, что 3 года назад случайно вас нашла в интернете. Курсы организованы прекрасно и никогда не было никаких неприятных событий, очень жалько будет отсюда уезжать.

Muž, Etiopie, 18 let: Studoval jsem tady jeden rok a všechno se mi líbilo: studium, profesoři a profesorky a celá příprava byla dobrá. Děkuji za všechno!

Žena, Rusko, 18 let: Měla jsem výborné učitele, jsem ráda, že jsem studovala s nimi. Neměla jsem jediný problém, jen trochu s fyzikou, ale myslím, že jsem se naučila dobře všechno. Děkuji všem za tento kurz, jsem dobře připravená ke studiu na medicíně.

Žena, Rusko, 18 let: Jestli budete studovat, určitě se dostanete na fakultu. Nevěnujte svůj čas zábavám. Jenom musíte studovat. Jestli mate otázky, na vše vám můžou odpovědět vaši profesoři. Nemusíte se bát! Zeptejte se!

Žena, Uzbekistán, 19 let: To je velmi dobrý kurz češtiny a take odborných předmětů. Všichni učitelé a učitelky jsou velmi hodní. Vždycky nám pomáhali, dělali vše, abychom poznali toto téma. Když jsem měla otázky, mohla jsem se zeptat nebo požádat je o konzultaci. Vždycky jsem slyšela odpověď "Ano, určitě". Myslím, že je to jeden z nejlepších kurzů v ČR.

Muž, Ukrajina, 17 let: Je to nádherný kurz, který mi pomohl připravit se ke zkouškám. Kdybych mohl, studoval bych ještě jeden rok. Učitelé jsou zajímaví a hodní lidé, kteří znají své předměty a mohou naučit každého, kdo bude to chtít. Doufám, že potkám své učitele ještě jednou. Díky!

Žena, Rusko, 19 let: Это хорошие курсы. Учителя добрые. Материал доступно излагается. Нет проблем с пониманием. Это хорошая подготовка для поступления в вуз.

Žena, Rwanda, 24 let: Nejlepší studium, paní učitelka i jídlo:-)!

Muž, Rusko, 18 let: tyto kurzy jsou nejlepším způsobem, jak se dostat na vysokou školu. Velmi dobrá příprava.

Žena, Ukrajina, 18 let: Курсы чешского языка от ÚJOP UK дают хорошую подготовку не только по чешскому языку, но и по подготовительным предметам, кторые нужны для поступления в ВУЗ Чехии. Это был прекрасный год. Спасибо за поддержку и легкую дорогу в будущее.

Žena, Rusko, 17 let: Profesoři byli velmi hodní a pořád se starali o nás. Chtěla bych říct děkuju paní profesorce Tereze. Jste nejlepší profesorka v mém životě a budu vám vždy vděčná. Nikdy na vás nezapomenu. A take bych chtěla poradit všem lidem, kteří chtějí studovat v České republice, jet nejdřív do Mariánských Lázní! Nikdy nebudete litovat. Děkuju profesorům za jejich práci.

Žena, Rusko, 18 let: Bylo to složité, ale hezké a zajímavé.

Muž, Rusko, 17 let: Kurz je dobrý. Měli jsme dost informací o všem. Odborníci byli chytří a snažili se nám pomáhat. Osborne/Balmoral jsou výborné koleje. Byl jsem spokojený.

Muž, Guatemala, 21 let: Preparing program was amazing, here I received all the help I needed to learn the Czech Language, get used to the new country and became ready for the study at the university.

Žena, Bosna a Hercegovina, 19 let: Byl to jeden z nejlepších roků v mém životě. Nejen, že jsem se naučila nový jazyk, ale potkala jsem lidi z celého světa, kteří se stali mými výbornými kamarády. Mám moc ráda ÚJOP a své profesory.
Anonym: I am very satisfied with all services and teaching process but the Czech Language Evaluation System should be changed. We are foreign students and it is too hard for us to learn the Czech Language.

Žena, Kazachstán, 20 let: Byl to velmi veselý a složitý rok. Teď mám vice kamarádů z různých měst! Děkuju vám za všechno! Především děkuji panu Smolákovi.

Žena, Rusko, 18 let: Přípravný kurz se mi velmi libel. Byl tady dostatek času na přípravu ke zkouškám a take k B2 a nostrifikace. Profesoři jsou výborní a zodpovědní. Kurzy pomohli dobře se připravit na VŠ. Všechno nejlepší!

Žena, Ukrajina, 18 let: Спасибо огромное кусам, учителям и всем, кто занимается подготовкой студентов, кто помогает (уборщицам отдельно спасибо) и заботиться о нас!

Žena, Ukrajina, 18 let: S kurzem jsem byla spokojená. Je to velmi těžké naučit cizince cizímu jazyku a naučit je odborné předměty za krátkou dobu. Ale profesoři to zvládli!

Muž, Srbsko, 19 let: Posílám velké srdce pro pana Matouška, pani Barboru, paní Tenglerovou, paní Denisonovou a paní Švecovou. Děkuju vám a nikdy na Vás nezapomenu.

Žena, Ukrajina, 18 let: Nejlepší kurzy pro přípravu pro cizince v ČR:-)!

Žena, Ukrajina, 18 let: Velmi kvalitní kurz češtiny. Velmi se mi líbilo, že studuji tady také odborné předměty. Učitelé velmi přátelští a veselí, vždy všechno poradí a bylo tady všechno nejlepší.

Žena, Rusko, 18 let: Líbilo se mi tady. Je to velmi dobrá škola a výborní profesoři.

FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X