Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Střediska a součásti

Střediska a součásti

Mariánské Lázně - Ubytování

Lokalita a dostupnost

Adresa ubytování: Hlavní 390, 353 01 Mariánské Lázně (mapa)
Vzdálenost od školy: cca 7 minut pěšky přes kolonádu

nahoru

Kontakt

Vlasta Pelíšková – hospodář
Tel. 354 622 324
E-mail: vlasta.peliskova@ujop.cuni.cz/ mlazne@ujop.cuni.cz

nahoru

Ubytování

K ubytování slouží dva domy v centru města, které nesou tradiční názvy OSBORNE a BALMORAL.

Studenti mají možnost výběru typu pokoje (u zahraničního studenta můžeme typ pokoje garantovat až po obdržení informace, že studentovi bylo uděleno vízum, a po závazné rezervaci přes studijní oddělení - studref3@ujop.cuni.cz). V případě, že bude kapacita již naplněna, ubytování bude poskytnuto v pokojích bez příslušenství.

OSBORNE - 32 jedno až třílůžkových pokojů se základním vybavením, teplá a studená voda na pokoji, příslušenství na patře
BALMORAL - 3 dvoupokojové apartmány, 33 dvou až třílůžkových pokojů se samostatným příslušenstvím, telefonem, televizorem

Typologie nabízených pokojů (ceny viz níže):

Pokoj typu A - jednolůžkový se sdíleným příslušenstvím
Pokoj typu B - jednolůžkový se sdíleným příslušenstvím, nestandardní
Pokoj typu C1 a C2 - dvoulůžkový se sdíleným příslušenstvím
Pokoj typu D - třílůžkový se sdíleným příslušenstvím
Pokoj typu E - dvoulůžkový s příslušenstvím
Pokoj typu F - dvoulůžkový s příslušenstvím (o něco větší než pokoj typu E)
Pokoj typu G - třílůžkový s příslušenstvím

Všechny pokoje mají přístup na wifi (cena je zahrnuta v ubytování). Výměna ložního prádla probíhá 1 x za 3 týdny. Oba objekty mají výtah.
Na každém patře je kuchyňka vybavená rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a sporákem (nádobí není součástí). Studenti mohou využívat pračky a sušičky.

nahoru

Stravování

Studenti si mohou připravovat jídlo v kuchyňce na patře (základní vybavení + lednice).

Případně mohou využít jídelnu se samoobslužným provozem - provozovatelem je Restaurant Garden (www.restaurantgarden.eatbu.com). V odpoledních hodinách provozujeme bufet - jídla na objednávku.

nahoru

Okolí ubytování

Ubytování a škola se nachází v centru lázní. Mariánské Lázně, to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády, půvabné pavilony a příjemné kavárny.

Ve městě je všestranné sportovní a kulturní vyžití: divadlo, kino, squash, bowling, atletický stadion, sjezdovka, tenisové kurty, golfové hřiště, jogging atd. V dosahu MHD je nákupní centrum Kaufland, Lidl, Tesco. 
Podrobné informace o lázeňském městě Mariánské Lázně naleznete zde: www.marianskelazne.cz

nahoru

Ceník ubytování + soubory ke stažení

CENÍK UBYTOVÁNÍ PRO STUDENTY 2020/2021

CENÍK UBYTOVÁNÍ PRO STUDENTY 2021/2022

POZOR! Ubytování se všem studentům počítá od 1.9. bez ohledu na pozdní příjezd!

Studující v dlouhodobých programech
Tento ceník je platný pro studující všech semestrálních, ročních a vícesemestrálních programů ÚJOP UK. Ceny jsou stanovené za lůžko a noc. Uvedené ceny za ubytování a poskytované služby jsou včetně aktuální zákonné sazby DPH.
K ceně za ubytování může být připočítán místní poplatek za ubytování osob v ubytovacích zařízeních podle platných právních předpisů.

Uchazeč o studium na ÚJOP UK, který si rezervuje dlouhodobé ubytování (delší než 89 nocí) je povinen předem uhradit stanovenou jednorázovou platbu dle zvoleného režimu placení.

V základním režimu placení hradí uchazeč předem nevratný poplatek za zajištění ubytování 150 EUR a zálohu na ubytování ve výši 450 EUR (dohromady 600 EUR). Uchazeči může být záloha vrácena v případě ukončení smlouvy více než 90 dní před dnem, od kdy má být ubytování dle smlouvy o ubytování poskytnuto.

Platba poplatku za zajištění ubytování a zálohy na ubytování pokrývá ubytování od 1. září daného roku do data tohoto roku, které je uvedené v ceníku.

Cena dalšího ubytování je hrazena v korunách českých přímo na středisku, kde ubytovaný studující studuje.
Pokud ubytovaný do 30. září zaplatí ubytování předem na celý zimní semestr, je mu účtována zvýhodněná cena dle výše uvedeného ceníku. Pokud student do 15. února zaplatí ubytování předem na celý letní semestr (do stanoveného data), je mu účtována zvýhodněná cena dle výše uvedeného ceníku.

Pokud ubytovaný do 30. září zaplatí ubytování předem na celý akademický rok (do stanoveného data), platí zvýhodněnou cenu dle výše uvedeného ceníku.

Vrácení již realizovaných úhrad za ubytování v případě dřívějšího ukončení ubytování se řídí Všeobecnými ubytovacími podmínkami. Ve výjimečných a odůvodněných případech lze v případě dřívějšího ukončení ubytování vrátit poměrnou část úhrady za ubytování.

Studující ve střednědobých programech
Tento ceník je platný též pro studující šestinedělních programů ÚJOP UK. Ceny jsou stanovené v českých korunách za lůžko a noc. Výše cen je shodná s cenami pro studující v dlouhodobých programech.
Uchazeč o studium šestinedělního jazykového kurzu na ÚJOP UK, který si rezervuje ubytování (delší než 30 nocí a zároveň kratší než 89 nocí) je povinen předem uhradit nevratný rezervační poplatek 40 EUR.
V případě ubytování kratšího 45 nocí je ubytovaný povinen uhradit částku za celé ubytování předem nejpozději v okamžiku příjezdu.

Studující v krátkodobých programech
Studující ostatních programů ÚJOP UK hradí ceny určené ceníkem pro studující v dlouhodobých programech navýšené o 50% této ceny.

Cena jednorázového ubytování studentů
Pokud se student prokáže platným výkazem o studiu nebo platným mezinárodním studentským průkazem ISIC, má nárok na ubytování se slevou. Cena je stanovena na 200 Kč/den za ubytování na kterémkoliv standardním pokoji za předpokladu použití jednoho lůžka. Pokud student použije další lůžko, musí jej doplatit v nezlevněné výši. Studentská sleva se nevztahuje na pokoje se samostatným příslušenstvím.
Pro bližší informace o platbách a ubytování kontaktujte ubytovací referenta: Vlasta Palíšková, e-mail:vlasta.peliskova@ujop.cuni.cz

 

Smlouva o ubytování

Všeobecné ubytovací podmínky

 

nahoru

Informace pro lázeňské hosty

Ceník za ubytování pro lázeňské hosty

1. Pokoje se základním vybavením, teplá a studená voda na pokoji 

dvoulůžkový pokoj 700 Kč/noc
třílůžkový pokoj 900 Kč/noc
jednolůžkový pokoj č. 51, 52, 55, 57 500 Kč/noc

 

2. Pokoje se základním vybavením

jednolůžkový pokoj č. 27, 37, 47

300 Kč/noc

 

3. Pokoje se samostatným příslušenstvím (sprcha nebo vana, WC, telefon, televize)

 

dvoulůžkový pokoj 1 300 Kč/noc
třílůžkový pokoj 1 800 Kč/noc
apartmán (2 lůžka a přistýlka) 1 800 Kč/noc
apartmán 12, 13, 14 plné obsazení 3 000 Kč/noc
apartmán 12, 13, 14 (2-4 osoby)  2 000 – 2 800 Kč/noc


4. Pokoje se samostatným příslušenstvím přes chodbu (sprcha nebo vana, WC, televize) 

dvoulůžkový pokoj  1 000 Kč/noc

 

Lázeňský poplatek na osobu a den činí 15 Kč. Neplatí jej děti do 18 let, studenti a důchodci nad 70 let (platí i pro cizince).
Pro stravování nabízíme vlastní jídelnu se samoobslužným provozem - provozovatelem je Restaurant Garden (www.restaurantgarden.eatbu.com). V odpoledních hodinách provozujeme bufet - jídla na objednávku.
V recepci Osborne-Balmoral je nepřetržitá nabídka teplých a studených nápojů a další nabídka drobného zboží (cukrovinky, pohledy atd.).

Upozornění
• Všechny ceny jsou smluvní a jsou včetně DPH.
• Poplatek za domácího mazlíčka: 100 Kč/den.
• Poplatek za další postel v pokoji s příslušenstvím: 150 Kč/den.
• Dítě do 2 let, není-li požadována samostatná postel, je ubytováno zdarma.
• Bydlí-li a stravují-li se účastníci akce, pořádané v pronajaté místnosti, ve středisku ÚJOP UK, jsou ceny za pronájem smluvní.

Jak objednat ubytování?

V průběhu celého roku přijímáme objednávky na adrese:

Univerzita Karlova          
Ústav jazykové a odborné přípravy            
Studijní středisko Mariánské Lázně
Hlavní třída 390            
353 67 Mariánské Lázně

tel.: +420 354 622 324
fax: +420 354 622 325
e-mail: mlazne@ujop.cuni.cz

nahoru

Fotogalerie

Fotografie naleznete ve fotogalerii.

nahoru
FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X