Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Zkoušky

Zkoušky

Přihlaste se na naši
Certifikovanou zkoušku
z češtiny pro cizince!

Liberec - Ubytování - koleje Harcov

Lokalita a dostupnost

Adresa ubytování: Koleje a Menzy
17. listopadu 584
460 15 Liberec 15 (mapa)

Vzdálenost od školy: cca 20-30 minut pěšky, autobusy č. 15, 19, 29.

 

nahoru

Kontakt

Olga Drahošová – hospodář
E-mail: olga.drahosova@ujop.cuni.cz
Tel.: +420 485 105 024

nahoru

Ubytování

Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových pokojích tzv. buňkového typu. Buňku tvoří dva až tři dvoulůžkové pokoje, kuchyňka a sociální zařízení.
Studenti mohou používat vlastní elektrospotřebiče splňující předepsané technické normy. V předsíni jsou k dispozici velké vestavěné skříně. Některé pokoje mají balkon.
Na každém pokoji jsou k dispozici dvě zásuvky pro internetové připojení, které je zdarma. Ložní prádlo je v ceně ubytování. Pokoje nejsou vybaveny ručníky. Na kolejích je k dispozici prádelna – za poplatek 12 Kč/30 min (více zde). 

 

nahoru

Stravování

V areálu kolejí se nachází velká moderní menza, kde je možné se celý týden stravovat. Menza nabízí za výhodné ceny snídaně, obědy a večeře. K obědu je možné si vybrat ze 6 jídel, jedno je vždy vegetariánské, v nabídce jsou také minutky. O víkendu nabízí menza obědy. V areálu i blízko kolejí se nachází další možnosti stravování – restaurace a jídelny.

nahoru

Okolí ubytování

Koleje jsou umístěny v krásném přírodním prostředí blízko liberecké přehrady ve čtvrti Harcov. Okolí Liberce nabízí bezmezné možnosti sportování v přírodě po celý rok (hory, lesy, cyklostezky).
Centrum města je dostupné pěšky za 20–30 minut, je možné také použít MHD číslo 15, 19, 29. Technická univerzita je vzdálena 10 minut chůze od kolejí.
V areálu kolejí je pekárna, obchod s potravinami, pizzeria, několik restaurací a studentských klubů, kde mají studenti možnost kulturního vyžití, pořádají se zde koncerty, diskotéky a další společenské studentské akce. Velkou výhodou jsou venkovní sportoviště (fotbalové hřiště, tenisové kurty) a sportovní haly, ve kterých mohou studenti za velmi výhodné studentské ceny provozovat celou řadu sportů (viz zde). Je zde také k dispozici sauna, posilovna a lezecká stěna.

nahoru

Cena ubytování

Cena ubytování je 90 Kč/den. Studenti si mohou za příplatek 40 Kč/den zajistit samostatné bydlení na pokoji (možno pouze po domluvě v případě volné kapacity kolejí). U zahraničních studentů je při nástupu na kolej vybrána kauce ve výši 5 000 Kč.

nahoru

Fotografie ubytování

Fotografie ubytování ve fotogalerii

nahoru
FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X