CSU - Ubytování

Kde a pro koho?

Pro studenty středisek Praha-Krystal a Praha-Albertov zajišťujeme ubytování v hotelu Krystal - José Martího 2/407, Praha 6 – Veleslavín.

Nabízíme zde ubytování jak studentům ročních a semestrálních, tak i krátkodobých kurzů.

Ceny zahrnují ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízení a se základním vybavením, včetně internetu. Studenti mohou využívat společnou kuchyňku na patře, popřípadě se mohou stravovat v hotelové restauraci. Za poplatek mohou studenti využít pračku (k dispozici na 7., 8. a 9. patře), zdarma sušičku.

Hotel Krystal leží na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka.

V jeho těsné blízkosti se nachází koupaliště Džbán a velký sportovně rekreační areál FTVS, kde je možno za poplatek využít posilovnu či solárium nebo se věnovat jiným sportovním aktivitám, jako je spinning, aerobic, indoor rowing, squash, stolní tenis atd.

Hotel je dobře dostupný z centra i z letiště.

Studenti ročních kurzů

Ubytování bude studentům ročního kurzu zarezervováno po zaplacení jednorázové platby, viz. tabulka. Studenti si mohou vybrat z pěti způsobů úhrady ubytování.

Typ platby Jednorázová platba Období pokryté jednorázovou platbou Platba po vyčerpání jednorázové platby
1 2 350 euro od 1. 9. do 30. 6. x
2 1 450 euro

od 1. 9. do 31. 1.
nebo
od 1. 2. do 30. 6.

23 000 Kč (do 30.6.) nebo 180 Kč/noc
3 750 euro ode dne uvedeného ve Smlouvě na 60 dní* 41 000 Kč (do 30.6.) nebo 200 Kč/noc

*nejpozději však od 7. 9.

• Ceny jsou platné pro jedno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji.
    • Jednolůžkový pokoj je možný pouze na vyžádání při příjezdu do střediska, při volné kapacitě.  Cena jednolůžkového pokoje je o 50% vyšší než v případě dvoulůžkového.
    • Při dřívějším příjezdu a v měsících červenec a srpen se hradí částka 200 Kč/noc za lůžko ve dvoulůžkovém pokoji.

Smlouva o ubytování

Všeobecné ubytovací podmínky

Studenti 6-týdenních kurzů

Ubytovaný, který si rezervuje střednědobé ubytování (delší než 30 nocí a kratší než 89 nocí), je povinen zaplatit nevratný rezervační poplatek 40 EUR. Ubytovaný platí za ubytování dle zvoleného druhu pokoje (viz tabulka níže). Úhrada platby za ubytování musí být provedena předem, a to nejpozději do 5. kalendářního dne měsíce, za nějž je poskytováno ubytování.

Lůžko v 1lůžkovém pokoji 375 CZK/noc*
Lůžko ve 2lůžkovém pokoji 250 CZK/noc*

*Jednolůžkový pokoj je možný pouze na vyžádání při příjezdu do střediska a při volné kapacitě.

Studenti krátkodobých kurzů (do 30 dnů), rodiče, hosté

Studenti ostatních kurzů, kteří chtějí využít ubytování, platí za pokoj dle pultových cen. Rezervaci ubytování si vyřizují přímo přes středisko Krystal na emailové adrese ubytovani.krystal@ujop.cuni.cz.

Doba ubytování Cena/noc
Jednolůžkový pokoj 500 Kč