Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Obecné informace k online kurzům angličtiny

Forma studia

Všechny online kurzy v Centru distančního vzdělávání jsou v elektronické formě přístupné přes Internet (tzv. online kurzy) s asistencí tutora (e-learning).

Studijní materiály pro online kurzy jsou v elektronické podobě implementovány v tzv. LMS (Learning management system). Toto výukové prostředí zabezpečuje administraci kurzů, zprostředkovává asynchronní komunikaci s tutorem a zaznamenává studentovu práci. Je přístupné přes webový prohlížeč po zadání přihlašovacích údajů, které studující obdrží na začátku semestru.

Tutor studenta během studia vede, pomáhá mu a kontroluje jeho studium.

Tato forma studia poskytuje oproti formě prezenční časovou flexibilitu a nezávislost, stejně jako maximální individuální přizpůsobení studijního plánu vlastním potřebám.

Na závěr každého semestru má studující možnost složit závěrečnou zkoušku. Pokud chce získat osvědčení, je zkouška povinná.

Podpora ve studiu

Po celou dobu studia je studujícímu k dispozici tutor:

• pomáhá se studiem
  • odpovídá na otázky studujících
  • kontroluje práci studujících
  • opravuje písemné práce
  • odpovídá na dotazy asynchronně do 48 hodin

Komunikace

K procvičování komunikace jsou k dispozici ve výukovém systému e-mail a diskuzní fóra.

Interaktivní studijní materiály

• všechna cvičení ve virtuální učebnici se sama opravují
  • studující si může svou odpověď ihned zkontrolovat nebo si může zobrazit správné odpovědi
  • řízení studia: studující musí úspěšně dokončit alespoň 60 % obsahu každé hodnocené stránky v lekci, aby mu byl umožněn vstup do lekce následující
  • možnost vkládat záložky do stránek, ke kterým se chce později vrátit, možnost dělat si poznámky ke každé stránce

Kurz není technicky přizpůsoben studujícím s poruchami učení, slabozrakým a nevidomým.

Plán studia

• 1 kurz = 12 týdnů studia s asistencí tutora

Po ukončení asistence tutora zůstává kurz přístupný do konce příslušného akademického roku.

DŮLEŽITÉ:
Pokud zakoupíte kurz, jehož studium bude delší, než je doba do konce akademického roku, bude vaše studium přerušeno během akademických prázdnin (červenec–srpen) a bude pokračovat v roce následujícím.

Zkouška

• nepovinná závěrečná prezenční zkouška je podmínkou pro získání osvědčení o studiu
  • vykonat ji mohou pouze ti studující, kteří si objednají celý kurz na jedné znalostní úrovni a úspěšně dokončí alespoň 60 % jeho obsahu
  • skládá se ze čtyř částí: gramatický test, čtení s porozuměním, poslech s porozuměním, písemný projev

Závěrečná zkouška 300 Kč

Studijní materiály

• interaktivní kurz v systému pro řízení výuky
  • texty ke kurzu ke stažení ve formátu PDF v sekci ke stažení

Doporučujeme také zakoupit skriptum Anglická gramatika s přihlédnutím k českému jazyku: 150 Kč + poštovné.

Podmínky studia

skype: marketingujop Napište nám