Obchodní angličtina online – písemná komunikace

Tento online kurz obchodní angličtiny je určen studujícím, kteří potřebují upevnit své dovednosti v oblasti písemné komunikace, a to jak zájemcům z řad vysokoškolských studentů, tak i široké veřejnosti.

Obsah kurzu byl stanoven na základě rozsáhlého průzkumu mezi zaměstnanci malých a středně velkých podniků, který určil nejpotřebnější témata, gramatiku i znalostní úroveň. Na základě jeho výsledků byl kurz vytvořen na znalostní úrovni „středně pokročilí“ (intermediate), což přibližně odpovídá úrovni A2/B1 dle SERR.

Kurz obsahuje

1. lekce: Networking and Communication

SECTION 1 – Grammar

Indefinite Pronouns (some, any, other, another)

2. lekce: Entrepreneurs – Setting-Up and Running a Business

Verb Patterns; Degrees of Quantity

Business letter

3. lekce: Recruitment – Employment and Job Interviews

Word Classes; Participles

Job application

4. lekce: Sales

Quantifiers; Prepositions (for/to)

Letter of complaint 1; Opinion composition

5. lekce: Conferences

Tenses; Capital Letters

Report; Letter of complaint 2

6. lekce: Advertising

Adjectives; Compound Adjectives

Description of a product

Další studijní materiály jsou k dispozici v sekci Dokumenty ke stažení.

Lekce obsahují

Vstupní test

Do kurzu se mohou přihlásit všichni zájemci, kteří dokončili alespoň znalostní úroveň pre-intermediate (mírně pokročilí).
Pokud si nejste jisti, zda je tento kurz pro vás vhodný, doporučujeme vykonat Placement Test; na jeho úvodní stránce zadejte všechny údaje; jeho výsledek bude automaticky zaslán na studijní oddělení po stisku tlačítka Evaluate.
Na základě tohoto testu budete informováni, zda jste způsobilí v kurzu studovat.

Systémové požadavky a demo lekce

Co potřebujete ke vstupu do výukového systému

• Moderní webový prohlížeč

Doporučené webové prohlížeče:
    Windows 10 – Mozilla Firefox 32bit verze 50 a vyšší, Microsoft Edge a Internet Explorer 11 (doporučené nastavení)
    Windows 8.1/8, 7 – Mozilla Firefox 32bit verze 50 a vyšší, Internet Explorer 11 (doporučené nastavení)
    Windows Vista, XP – Mozilla Firefox 32bit ESR (ke stažení zde)

Nepodporované webové prohlížeče:
    Windows 10, 8.1/8, 7 – Google Chrome, Mozilla Firefox 49 a nižší, Internet Explorer 10 a nižší
    Windows Vista, XP – Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer
    OS X, macOS – Safari, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox
    Linux – Google Chrome (Chromium), Opera, Mozilla Firefox

Webové prohlížeče na mobilních zařízeních, na která není možné nainstalovat Adobe Flash Player (např. webové prohlížeče na platformách Android a iOS).
    Webové prohlížeče nepodporující technologii flash prostřednictvím Adobe Flash Player.

Toto nastavení bývá ve všech prohlížečích standardně povoleno.
  • Adobe Flash Player verze 20 a vyšší.
    Pokud v systému chybí, instalace se nabídne automaticky a je nutné ji pouze povolit.
  • Minimální rozlišení obrazovky 1024x768 px.
  • Stabilní připojení k internetu min. 1 mbps. Rychlost připojení můžete otestovat zde.
    Vzhledem k většímu množství audio nahrávek a obrázků obsažených v kurzu nedoporučujeme používat mobilní připojení k internetu.

Nejprve si kurz vyzkoušejte

Na adrese http://ujop.itutor.cz/student jsou přístupné vzorové lekce z kurzů angličtiny a češtiny pro cizince.
Identifikace je „demoaj“ a heslo také „demoaj“.

Nápovědy a návody ke studiu online kurzů jsou k dispozici v sekci Dokumenty ke stažení.

Certifikace

Všechny naše kurzy jsou certifikovány Českou asociací univerzitního distančního vzdělávání.

Certifikát ČADUV

Obchodní angličtina online - písemná komunikace

Trvání kurzu

6 týdnů studia s asistencí tutora.
Po skončení asistence zůstává kurz přístupný do konce akademického roku.

Vstupní test

Placement Test

cdv@ujop.cuni.cz

Způsob úhrady

Převodem
Platební kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro)

Anglická gramatika s přihlédnutím k českému jazyku

Upozornění

V době od 3. 7. do 10. 9. jsou na našem středisku akademické prázdniny a výuka neprobíhá (dochází k údržbě systému pro výuku a není možné poskytnout asistenci tutora, technické podpory a studijního oddělení). Z tohoto důvodu budou vaše dotazy a přihlášky zaslané v červenci a srpnu vyřízeny na začátku září.
Děkujeme za pochopení.

Přihláška ONLINE PŘIHLÁŠKA