Tato stránka je dostupná i v anglickém jazyce
Kurzy

Kurzy

Letní škola češtiny Praha

Z důvodu plánovaných úprav v areálu Albertova se bude letošní Letní škola češtiny Praha konat ve středisku Praha-Krystal v Praze 6 - Veleslavíně, nedaleko stanice metra "Nádraží Veleslavín".

Letní škola češtiny Praha má tradici více než 20 let. Naše letní škola je určena pro širokou veřejnost, i když mezi účastníky bývají každoročně i studenti bohemistiky nebo profesionální překladatelé. Kurz nepředpokládá předchozí studium češtiny, pravidelně otvíráme třídy na několika úrovních (od úplných začátečníků až po velmi pokročilé).
Kurz je otevřen pro všechny zájemce od 16 let. Nezletilí zájemci musí mít zajištěné vlastní ubytování a podepsaný souhlas rodičů, že za ně škola nepřebírá žádnou zodpovědnost.

Při výuce se zaměřujeme především na jazyk a komunikaci. V průběhu kurzu se rovnoměrně dbá na komunikaci mluvenou i psanou, procvičuje se čtení a poslech, a samozřejmě nezapomínáme na gramatiku. Kurz je sestaven na základě velkých zkušeností a moderních poznatků, koresponduje také s Evropským referenčním rámcem.

Nabízíme doplňkový odpolední a víkendový program (placené části odpoledního a víkendového programu nejsou zahrnuty v ceně kurzu). Doplňkový program zahrnuje procházky po zajímavých místech v Praze, promítání českých filmů apod.

Zájemci mají možnost složit certifikovanou zkoušku z češtiny (úroveň B1 a B2) se slevou. Nabízíme také přípravný kurz k této zkoušce.

Všichni účastníci kurzu dostanou osvědčení o absolvování kurzu a vysvědčení. Výdej osvědčení je registrován na Ústavu jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy, ale nemá stejnou platnost jako certifikovaná zkouška z češtiny (CCE-B1 a CCE-B2).

Prohlédněte si fotografie z minulých let:

Středisko Praha-Krystal

Ubytování

Ubytovna Hostivař, Weilova 1144/2, 102 00, Praha 10 (mapa)
Termín pro ubytování: 30. 6. – 27. 7. 2019

Cena

  • dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím – €265/kurz
  • jednolůžkový pokoj s příslušenstvím €360/kurz
Termín kurzu

1. července – 26. července 2019

Probíhá každý den od 9:00 do 13:15.
Jde o bloky 90 + 90 + 45 minut.
Možnost odpoledních konzultací
(další vysvětlení probírané látky)
Zpravidla 12 studentů ve skupině

Cena

€780 (€660/cena kurzu + €120/registrační poplatek)
zahrnuje výukový program a učební materiály, doprovodné kulturně-poznávací akce, úvodní party, přivítání v Karolinu a závěrečný oběd

Místo výuky

José Martího 407/2, Praha 6

Kontakt

studijni.krystal@ujop.cuni.cz


Tel.: +420 770106368

ÚJOP UK Krystal

José Martího 2

162 00

 

Přihláška V tuto dobu není možné se přihlásit
FAQ
+420 224 990 420
Napište nám
X