Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Pomaturitní kurzy

...staň se úspěšným studentem medicíny a psychologie

Opatření pro život na koleji

14.10.2020 / Upozornění

Milé studentky, milí studenti,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci vyhlašujeme opatření pro život na koleji.

• používejte dezinfekci při vstupu do koleje i do společných prostor, především když vstupujete do kuchyněk, výtahů, studoven.
• Ve výtahu, na chodbách a v ostatních společných prostorách noste roušky.
• Pobyt ve společných místnostech je omezen na 6 osob. Prosíme, abyste tento počet dodržovali a byli k sobě ohleduplní (např. aby se v kuchyňkách mohli všichni vystřídat).
• stejné omezení platí i v prostorách před kolejí a venku, nevytvářejte žádné větší skupinky, max. do 6 osob.
• nepořádejte žádné party, nepijte ze společných sklenic nebo lahví, nekřičte, nezpívejte - to jsou kritické momenty, kdy se nákaza snadno šíří.
• pokud vám nebude dobře a/nebo půjdete na covid testy, okamžitě to ohlaste studijnímu oddělení nebo vedení střediska (do obdržení výsledku testu musíme omezit úklid, specifickým způsobem likvidovat odpad a ložní prádlo vyprat po karanténě ve speciální prádelně).

Děkujeme vám za dodržování všech pravidel a prosíme, zachovejte chladnou hlavu, dbejte na zdravé stravování, pohyb a procházky v přírodě, spánkový režim. Buďte dobře naladění a posilujte svou imunitu (berte vitamín C a D).

Váš ÚJOP UK