Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Pomaturitní kurzy

...staň se úspěšným studentem medicíny a psychologie

Nové nařízení vlády

14.10.2020 / Upozornění

Milé studentky, milí studenti,

v návaznosti na zpřísňující se opatření proti šíření koronaviru budeme ve všech kurzech a programech ÚJOP UK realizovat i nadále výuku distančně. V distančním režimu můžete absolvovat také konzultace se svými vyučujícími, obrátit se na studijní oddělení nebo na vedení střediska v případě jakýchkoliv otázek či nejasností.

Nové nařízení vlády zahrnuje následující body:

• Roušky jsou nadále povinné v uzavřených prostorách, dopravních prostředcích a nově i na zastávkách hromadné dopravy.
• Restaurace vydávají pouze jídlo s sebou, a to do 20:00.
• Shromažďování je povoleno v maximálním počtu 6 osob.
• V obchodech a nákupních centrech je možné vstupovat a pohybovat se pouze v skupinkách po 2 a dodržovat mezi sebou rozestup alespoň 2 metry.
• Byly zrušeny všechny hromadné akce (divadlo, kino, diskotéka, sport, bohoslužby aj.).
• Je zakázáno pít na veřejnosti alkohol.

Prosíme, buďte trpěliví, disciplinovaní a respektujte všechna vyhlášená omezení. Dodržujte je i na kolejích a v kontaktu se svými spolubydlícími a přáteli.

Využijte čas, který vlivem těchto opatření získáte, nejen ke studiu, ale také k relaxaci, procházkám v přírodě, čtení, sledování novinek ze světa filmu či odpočinkovému hraní online her. Setkávejte se s ostatními, s rodinou a přáteli prostřednictvím videokonferencí. Nezapomeňte se i přes daná omezení dozvídat nové věci, zažívat radost a smát se.

Na viděnou v Týmech,
váš ÚJOP UK