Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Pomaturitní kurzy

...staň se úspěšným studentem medicíny a psychologie

Pozor! Od 12. 10. realizujeme výuku distančně

09.10.2020 / Upozornění

Milé studentky, milí studenti,

• podle pokynu české vlády a v souvislosti se současným vývojem epidemie koronaviru budeme ve všech kurzech a programech ÚJOP UK realizovat od 12. 10. výuku distančně.

• Vaši vyučující, studijní oddělení i vedení střediska jsou vám i nadále plně k dispozici, konzultace lze pohodlně realizovat online v MS Teams. Pokud máte zájem konzultovat osobně, je třeba se předem domluvit (telefonicky / e-mailem / v chatu).

• V rámci ochranných opatření jsou v České republice do odvolání zrušeny všechny sportovní, kulturní i společenské akce. Restaurace jsou otevřeny maximálně do 20 hodin a u stolu můžou společně sedět nejvýše 4 osoby. V obchodech a nákupních centrech je možné vstupovat a pohybovat se pouze v skupinkách po 2 a dodržovat mezi sebou rozestup alespoň 2 metry. Nadále platí povinnost nosit roušky ve všech uzavřených prostorách a dopravních prostředcích.

• Naléhavě vás žádáme, abyste v následujících 14 dnech omezili svůj pohyb po městě, setkávání se spolužáky a přáteli a abyste nikam necestovali. Dodržování veškerých ochranných opatření má zásadní vliv na zdraví vaše i vašich vyučujících.

• Prosíme o vaši spolupráci a disciplinovanost. Pevně věříme, že spolu toto nelehké období překonáme a brzy se společně znovu sejdeme ve třídách.