Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Pomaturitní kurzy

...staň se úspěšným studentem medicíny a psychologie

Nové ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví

08.07.2020 / Upozornění

Vážení přátelé,

Ministerstvo zdravotnictví dne 30. 6. 2020 vydalo nové ochranného opatření, kterým vzniká nový požadavek, a to předložení dokladu potvrzujícího splnění požadavků opatření před zavlečením infekčního onemocnění všemi cizinci, kteří žádají o schengenská a dlouhodobá víza nebo povolení k pobytu za účelem ekonomické činnosti nebo vzdělávacích aktivit na území ČR.

Tento dokument bude vystaven a zaslán všem budoucím studentům ÚJOP UK automaticky. Studenti, kteří čekají na nové dokumenty, obdrží originál potvrzení spolu s dokumenty poštou. Ostatní studenti obdrží potvrzení e-mailem (scan).

Podrobné aktuální informace o pravidlech vstupu do České Republiky naleznete na stránkách Ministerstva vnitra České republiky.