Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Pomaturitní kurzy

...staň se úspěšným studentem medicíny a psychologie

Albertov se stěhuje na Voršilskou!

22.06.2020 / Upozornění

Vážení přátelé,

čeká nás velké množství změn, tou první velkou změnou je stěhování jazykových kurzů pro cizince, středisko Praha-Albertov do Voršilské.

Dne 12.6. byly studentům našich jazykových kurzů (kurzy češtiny pro cizince) historicky poprvé předány certifikáty v bývalé kapli budovy koleje Arnošta z Pardubic (Voršilská 1). Byl to poslední ročník, který studoval v naší skoro 100 let staré budově na Albertově.

My však rozhodně nekončíme, naopak začínáme novou kapitolu a od července se na vás těšíme v nových lepších prostorech, kam přeneseme tradice kvalitní výuky a bohatého kulturního života střediska.

Stará budova střediska již dosloužila a my se na vás od 7. července těšíme v nových prostorách s ještě větším elánem :-)!

Přijďte i VY k nám na Voršilskou 1 v Praze 1, blízko Národního divadla.

Studujte češtinu a staňte se členem Klubu přátel Albertova.

Loučíme se s vámi z Albertova, ale POZOR NEKONČÍME - POKRAČUJEME NA NOVÉ ADRESE (Voršilská 1, Praha 1).

Své dotazy ke studiu na kurzech češtiny pro cizince můžete nyní zasílat na adresu: vorsilská@ujop.cuni.cz.