Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Pomaturitní kurzy

...staň se úspěšným studentem medicíny a psychologie

POZOR! Termín podání přihlášek prodloužen do 31.5.2020

15.05.2020 / Upozornění

Vážení studenti, prodloužili jsme termín pro podání přihlášek na všechny přípravné kurzy (z kapacitních důvodů, přihlášky do SJOP Liberec již nepřijímáme) akademického roku 2020/2021, t.j. přípravné kurzy, které začínají v září 2020, a to do 31.5.2020.

U přihlášek podaných po tomto datu bude možnost přijetí individuálně posouzena. Přijetí přihlášky po tomto datu však již nemůžeme garantovat.

Bohužel příjem přihlášek studentů z Ruské Federace nemůže být obnoven, a to kvůli uzavření konzulárních úřadů v RF již v březnu, ještě před vypuknutím pandemie COVID-19, z důvodu vyčerpání termínů pohovorů. Nemusí být přijaté (posouzeny kladně) ani přihlášky, podané ze států, kde jsou konzulární úřady též dlouhodobě přetíženy. Tito studenti nemají šanci začít své studium včas. Po odeslání přihlášky budete v takovém případě o možnosti přijetí/nepřijetí informováni studijní referentkou.

Nadále platí, že studenti z EU se mohou hlásit až do 31.8.2020.

POZOR! Příjem přihlášek na kurzy akademického roku 2021/2022 (kurzy od září 2021) bude spuštěn již v červenci.

Sledujte aktuální informace zde na webu nebo na sociálních sítích (FB, Instagram, VK.com).

Těšíme se na vás na našich kurzech v září 2020 i v září 2021!