Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Pomaturitní kurzy

...staň se úspěšným studentem medicíny a psychologie

Mezinárodní překladatelská soutěž se BUDE konat

26.03.2020 / Upozornění

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové

náš svět není takový, jaký byl před několika měsíci. Život se pod hrozbou šíření koronaviru jakoby zpomalil. Uvědomujeme si, jak vzácné jsou hodnoty, které jsme donedávna považovali za samozřejmé – zdraví, práce, možnost potkávat se s přáteli, s rodinou, naplnit svůj volný čas aktivitami, které nám přinášejí uspokojení.

Abychom ochránili sebe i své blízké, ruší se společenské, kulturní i sportovní akce. Nebude se konat ani 5. ročník Mezinárodní studentská konference pro zahraniční studenty češtiny, který jsme pro Vás připravovali na květen tohoto roku. Nikdo z nás si ale nepřejeme, aby se život zastavil úplně. Když se s Vámi nemůžeme sejít osobně na soutěži prezentací, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat alespoň druhou část konference - překladatelskou soutěž. Upravíme podmínky tak, abyste mohli tentokrát soutěžní texty překládat z bezpečí Vašich domovů, nikoli v prostorách Vašich univerzit, jak bývalo zvykem.

Pokud se rozhodnete s námi soutěžit, zaregistrujte se prosím prostřednictvím odkazu zde a my Vám následně pošleme podrobné informace o průběhu a pravidlech soutěže. Pro komunikaci používejte konferenční email konference.studentu@ujop.cuni.cz.

Přihlášky budeme přijímat do pátku 24. 4. 2020, soutěžní den jsme stanovili na pondělí 4. 5. 2020, vyhlášení vítězů proběhne on-line v pondělí 18. 5. 2020.

Přejeme vám hodně zdraví a pozitivní energie.

Mgr. Marie Poláčková
ředitelka SJOP Albertov