Nová ředitelka ÚJOP UK

Nechceme jen udržet vysokou kvalitu, ale dále se rozvíjet

Online kurzy angličtiny

...kdykoliv, kdekoliv, vlastním tempem

Středisko Albertov v novém kabátě...

11.02.2020 / Kurzy

Díky zprávě z minulého týdne jsme si uvědomili, že je na čase, abychom si začali povídat o velkých změnách, které letos čekají naše středisko ÚJOP UK Albertov - Kurzy češtiny pro cizince.

Univerzitní menza, která byla slavnostně otevřena 3. února, se totiž nachází v budově bývalé koleje Arnošta z Pardubic ve Voršilské ulici, kam se po letním semestru nastěhuje středisko Ústavu jazykové a odborné přípravy UK Praha-Albertov.

Koncem ledna si paní ředitelka střediska spolu se zástupci vedení ÚJOP UK v doprovodu architektů prohlédla zrekonstruované prostory, ve kterých se budou nacházet učebny, knihovna, kanceláře, kuchyňky a sociální zařízení.

Každé naše středisko nese název podle místa, ve kterém se nachází. Proto toto středisko změní svůj oficiální název a do nového akademického roku vstoupí jako středisko Praha-Voršilská. Nicméně, název Albertov zůstane nejenom v srdcích lektorů a absolventů střediska, ale také zůstane názvem studentského klubu, který bude pokračovat ve své činnosti v nových prostorech.

I vy můžete být u toho (http://ujop.cuni.cz/klub-albertov).

Stačí podat přihlášku a stát se naším studentem.