Online kurzy angličtiny

...kdykoliv, kdekoliv, vlastním tempem

Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Za kvalitou výuky si stojíme

18.12.2019 / Upozornění

Zatímco jsme vás zásobovali příspěvky o to, jak žijí studenti ÚJOP UK v listopadu a prosinci, uvnitř ústavu probíhala tvrdá práce - inspekce výuky ve všech našich školících střediscích: ÚJOP UK Albertov - Kurzy češtiny pro cizince, ÚJOP UK Praha Hostivař, ÚJOP UK Krystal, ÚJOP UK Liberec, ÚJOP UK Mariánské Lázně, ÚJOP Poděbrady.

Práci 42 učitelů a učitelek hodnotili odborníci Metodického a odborného centra ÚJOP a zástupkyně ředitele pro studium. Všem zúčastněným byla poskytnuta předhospitační informace, poté proběhla návštěva lekcí. Po přednáškách s učiteli byl proveden rozhovor a zpracován protokol. Toto vše je nezbytné pro kontrolu kvality výuky (a abychom s čistým svědomím mohli říci, že ji máme nejlepší) a poskytování metodické pomoci na míru.

Foto: Tutor.cz

VKontakte