Kurzy cizích jazyků

...ze 7 cizích jazyků si určitě vyberete

Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Studenti se seznamují s Brnem

24.11.2019 / Novinky z blogu

Po říjnové exkurzi na univerzitu v Plzni se krystalovští studenti v pátek 8.11. vydali do Brna. Na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity je možné studovat řadu oborů, o které mají naši studenti zájem. S velkými obavami jsme se vydali autobusem po problematické dálnici D1 směr Brno. Naštěstí nás cestou tam nečekaly žádné zácpy, jen místa se sníženou rychlostí. Do Brna jsme dorazili jen s půlhodinovým zpožděním.Pan proděkan Pospíšil a jeho kolegové nám připravili prohlídku krásně zmodernizované hlavní budovy fakulty.

Asi nejpůsobivější byla knihovna. Zaujaly nás také malé studovny pro skupinové práce studentů, skupinka studentů si je může elektronicky zarezervovat a pak se v nich v danou dobu společně učit nebo připravovat prezentace.Pak jsme se rozdělili na čtyři skupiny – pedagogika, dějiny filmu, anglistika a dějiny umění. První dva obory sídlí v hlavní budově, anglistika a dějiny umění ve starších budovách několik minut od té hlavní. Prováděli nás doktorandi z těch oborů, ukázali knihovny a učebny a odpovídali na otázky. Nejdůležitější informace je samozřejmě ta o přijímací zkoušce....

Pokračování článku na blogu střediska ÚJOP UK Krystal.