Kurzy cizích jazyků

...ze 7 cizích jazyků si určitě vyberete

Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Přednáška na Ústavu dějin umění

20.11.2019 / Novinky z blogu

14. listopadu se vydala skupinka studentů střediska Praha-Krystal na další z řady přednášek.

O této akci si můžete přečíst na blogu střediska Praha-Krystal.

Malá ochutnávka zde... v 17:00 malá skupina budoucích kunsthistoriků vyšla ze školy a přijela na stanice Staroměstská, odkud musela dojít do Ústavu dějin umění Akademie věd. Sem nás pozvala paní Eva Janáčová, která tam pracuje a zároveň učí nás dějinám moderního umění.

To není poprvé, když naše přednášky trvají v Ústavu dějin umění AV. Během minulé návštěvy paní Eva ukázala nám útulnou knihovnu, v které jsou tisíce knih spojené s umění a kulturou. To nás moc překvapilo, nikdy jsme neviděli takovou velkou sbírku uměleckých dokumentů.

Ale teď byli jsme tady, abych jsme poslouchali přednášku slavného českého historika architektury Rostislava Šváchy o památkové péči v Čechách. Nejvýstižnějším příkladem byla nyní zničující budova Transgasu.

....Pokračování na blogu střediska :-)