Kurzy cizích jazyků

...ze 7 cizích jazyků si určitě vyberete

Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Jekatěrinburg - dočasné pozastavení registrace

08.11.2019 / Upozornění

Vážení studenti, rodiče,

na stránkách Ministerstva zahraničních věcí byla zveřejněna informace o dočasném pozastavení registrací k podání žádostí o dlouhodobá víza a pobyty v Jekatěrinburgu.

"Generální konzulát v Jekatěrinburgu upozorňuje žadatele, že byla dočasně pozastavena registrace k podání žádostí o dlouhodobá víza a pobyty za všemi účely (studium, sloučení rodiny, pracovní karta a další)." Registrace žadatelů k podání bude obnovena 9. ledna 2020.

Více zde.

V souvislosi s tím jsme bohužel nuceni až do odvolání přestat přijímat přihlášky studentů, kteří by si vyřizovali pobytové oprávnění na Generálním konzulátu v Jekatěrinburgu (týká se dlouhodobých kurzů od září 2020).

O vývoji situace vás budeme kontaktovat.

V případě dotazů pište na marketing@ujop.cuni.cz