Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Jak se v létě seznámit? Jedině na parníku :-)

06.08.2019 / Kurzy

Jak mezi sebou co nejlépe a nejrychleji seznámit početnou skupinu lidí z celého světa?

Pozvat je na dlouhou seznamovací party na parníku! Lidem nezbyde nic jiného, než začít komunikovat mezi sebou a dobře se bavit. Obzvlášť, když loď je bohatě vybavená skvělým jídlem a uvítacím přípitkem je světově proslulý likér Becherovka (samozřejmě jen pro dospělé!). Tento recept jsme použili pro naše studenty a dokonce jsme ho vylepšili investigativní hrou Najdi si svého protějška. Chcete znát podrobnosti? Přijeďte k nám (i) příští léto!

Více informací o právě probíhající Letní škole češtiny a české kultury naleznete pod odkazem zde.

Foto ze seznamovací party 2019 naleznete v albu na FB (pod odkazem zde).