Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Letní škola slovanských studií v plném proudu!

17.07.2019 / Kurzy

V rámci Letní školy slovanských studií, která již tradičně probíhá v krásném lázeňském městě Poděbrady, se konal tzv. Český večer.

Studenti Letní školy slovanských studií přijeli do Poděbrad z mnoha zemí světa. Na českém večeru se studenti seznámili nejen s geografií naší země, ale také s tím, co Česká republika přinesla světu. Kromě zajímavých zvyků a tradičních jídel je to například sklo, boty, hudba a tance (mazurku a polku se studenti naučili tančit ještě téhož večera), literatura, vědecké objevy a samozřejmě pivo!

Zajímavou přednášku o historii českého pivovarnictví s následující ochutnávkou měl historik, pivní blogger a sládek Michal Horáček.

Více fotografií naleznete na FB stránce: https://www.facebook.com/pg/ujop.uk/photos/?tab=album&album_id=2395042947223621