Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Závody dračích lodí na jezeře

31.05.2019 / Novinky z blogu

Nenechte si ujít fotoreportáž z jedinečné události, která se koná již tradičně v Poděbradech.

Níže přinášíme úryvek z blogu střediska Poděbrady. Celý článek i s fotografiemi naleznete zde.

" I v letošním roce se studenti ÚJOP zúčastnili závodu dračích lodí PODĚBRADSKÉ DRAČÍ SRDCE o putovní pohár města Poděbrad, který se konal dne 25. 5. 2019 na poděbradském jezeře...Dvacetičlenná posádka složená ze studentů z celého světa poctivě trénovala, aby obstála v konkurenci dalších šesti zkušených týmů přihlášených na závody...Každá posádka absolvovala 3 rozjížďky na 200 m podél pobřeží, a jeden start na 1000 m, ve kterém lodě obeplouvají ostrov uprostřed jezera.

Tým studentů z ÚJOP Poděbrady obsadil v závodě na 200 m i v závěrečném závodě na 1000 m krásné 7. místo... a za svou vytrvalost si vysloužili mimořádnou odměnu v podobě poháru Sympatie pro nejsympatičtější posádku na dračích závodech."

Máme velkou radost, že se studenti každoročně účastní v hojném počtu!