Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Druhá šance

01.11.2018 / Akční nabídky

Dáváme druhou šanci vám všem, kteří se nestihli rozhodnout nebo přihlásit do konce října.

Připravili jsme si PRO VÁS SLEVU ve výši 300 EUR z ceny ročních přípravných kurzů ÚJOP UK

Sleva 300 EUR platí na všechny kurzy studijních středisek vyjmenovaných níže!

• Praha-Hostivař - 5350 EUR
• Praha-Krystal - 5350 EUR
• Liberec - 4950 EUR
• Mariánské Lázně - 4950 EUR
• Poděbrady - 4950 EUR

Zapište se na kurzy s pomocí následujícího odkazu: ujop.cuni.cz/kurzy/easy

Ke každé přihlášce je nutné přiložit motivační dopis (můžete využít dotazník, který je součástí online přihlášky), kopii pasu a kopii maturitního vysvědčení, případně diplomu (pokud obdržíte maturitní vysvědčení či diplom až v létě, je možné k přihlášce přiložit potvrzení ze školy/univerzity, kterou v létě dokončíte).

Podmínky akce:
Tato akce je platná pro všechny zahraniční studenty, kteří mají zájem získat kvalitní přípravu na Univerzitě Karlově a připravit se tak ke studiu jedné z vysokých škol v České republice.

Akce je platná v období 1.-15. listopadu 2018

Platba za kurz musí přijít na účet ÚJOP UK (dle vystavené faktury) do 30. listopadu 2018. V případě, že platba na účet do 30. listopadu 2018 nepřijde, student doplatí částku ve výši 300 EUR po příjezdu na studijním středisku ÚJOP UK.

Sleva je menší, období kratší,ale i přesto stále VELMI ATRAKTIVNÍ, tak neváhejte...

ZAPIŠTE SE DO 15. LISTOPADU A UŠETŘETE 300 EUR!
TĚŠÍME SE NA VÁS!