Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

FIRST MINUTE AKCE!!! ZÍSKEJTE SLEVU 500 EUR na přípravné kurzy ÚJOP UK!

10.09.2018 / Akční nabídky

AKCE "FIRST MINUTE" na roční přípravné kurzy ÚJOP UK!

ZÍSKEJTE NYNÍ SLEVU 500 EUR! 35h/týdně (český jazyk + příprava z odborných předmětů) již od 4 750 EUR!!!

Sleva 500 EUR platí na všechny kurzy studijních středisek vyjmenovaných níže!
• Praha-Hostivař
• Praha-Krystal
• Liberec
• Mariánské Lázně
• Poděbrady

Zapište se na kurzy s pomocí následujícího odkazu: ujop.cuni.cz/kurzy/easy

Ke každé přihlášce je nutné přiložit motivační dopis (můžete využít dotazník, který je součástí online přihlášky), kopii pasu a kopii maturitního vysvědčení, případně diplomu (pokud obdržíte maturitní vysvědčení či diplom až v létě, je možné k přihlášce přiložit potvrzení ze školy/univerzity, kterou v létě dokončíte).

Podmínky akce:
Tato akce je platná pro všechny zahraniční studenty, kteří mají zájem získat kvalitní přípravu na Univerzitě Karlově a připravit se tak ke studiu jedné z vysokých škol v České republice.

Akce je platná od 10. září 2018 do 31. října 2018.

Platba za kurz musí přijít na účet ÚJOP UK (dle vystavené faktury) do 15. listopadu 2018. V případě, že platba na účet do 15. listopadu 2018 nepřijde, student doplatí částku ve výši 500 EUR po příjezdu na studijním středisku ÚJOP UK.

ZAPIŠTE SE A ZAPLAŤTE TEĎ - UŠETŘETE 500 EUR!
TĚŠÍME SE NA VÁS!