Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

LAST MINUTE AKCE!!! ZÍSKEJTE SLEVU 500 EUR na přípravné kurzy ÚJOP UK!

10.05.2017 / Akční nabídky

AKCE "LAST MINUTE" na roční přípravné kurzy ÚJOP UK! ZÍSKEJTE NYNÍ SLEVU 500 EUR! 35h/týdně (český jazyk + příprava z odborných předmětů) již od 5270 EUR!!!

Sleva 500 EUR platí na všechny kurzy studijních středisek vyjmenovaných níže!

• Praha-Hostivař (příprava na technické a ekonomické obory). Cena dříve: 5770 EUR, nyní 5270 EUR!
  • Praha-Krystal (příprava na humanitní, umělecké obory a architekturu). Cena dříve: 5770 EUR, nyní 5270 EUR .

Zapište se na kurzy s pomocí následujícího odkazu: www.ujop.cuni.cz

Ke každé přihlášce je nutné přiložit motivační dopis (můžete využít dotazník, který je součástí online přihlášky), kopii pasu a kopii maturitního vysvědčení, případně diplomu (pokud obdržíte maturitní vysvědčení či diplom až v létě, je možné k přihlášce přiložit potvrzení ze školy/univerzity, kterou v létě dokončíte).

Podmínky akce:

Tato akce je platná pro všechny zahraniční studenty, kteří mají zájem získat kvalitní přípravu na Univerzitě Karlově a připravit se tak ke studiu jedné z vysokých škol v České republice

Akce je platná od 1. května 2017 do 15. června 2017.

Platba za kurz musí přijít na účet ÚJOP UK (dle vystavené faktury) do 30. června 2017. V případě, že platba na účet do 30. června 2017 nepřijde, musí student doplatit částku ve výši 500 EUR po příjezdu na studijním středisku ÚJOP UK.

TĚŠÍME SE NA VÁS V ZÁŘÍ NA NAŠICH KURZECH!

skype: marketingujop Napište nám