Vyberte si z rozsáhlé nabídky našich kurzů češtiny pro cizince, nebo kurzů cizích jazyků!

Chcete studovat v Praze nebo v menším městě...máme nabídku pro každého!

Zkouška z jazyka a reálií pro účely občanství ČR (29. 3. 2014) - VÝSLEDKY ON-LINE

27.04.2014 / Zkoušky

Výsledky Zkoušky z jazyka a reálií pro účely udělování státního občanství ČR ze soboty 29. 3. 2014 jsou k dispozici ON-LINE. Informace o výsledcích zkoušky se neposkytují ani telefonicky, ani e-mailem.

Pro zobrazení výsledků v on-line formuláři budete potřebovat kód, který jste dostali při registraci v den zkoušky, a své datum narození.

Osvědčení se posílají poštou na adresu, kterou jste vyplnili v on-line přihlášce. Pokud osvědčení nedostanete poštou do 7 týdnů od data konání zkoušky (tj. do 18. 5. 2014), prosím kontaktujte sekretariát (e-mail: obcanstvi@ujop.cuni.cz, tel: +420 222 517 054).

Zkouška z jazyka a reálií pro účely občanství ČR (25. 1. 2014) - VÝSLEDKY ON-LINE

23.02.2014 / Zkoušky

Výsledky Zkoušky z jazyka a reálií pro účely udělování státního občanství ČR ze soboty 25. 1. 2014 jsou k dispozici ON-LINE. Informace o výsledcích zkoušky se neposkytují ani telefonicky, ani e-mailem.

Osvědčení se posílají poštou na adresu, kterou jste vyplnili v on-line přihlášce. Pokud osvědčení nedostanete poštou do 7 týdnů od data konání zkoušky (tj. do 17. 5. 2014), prosím kontaktujte sekretariát (e-mail: obcanstvi@ujop.cuni.cz, tel: +420 222 517 054).

První termín Zkoušky z jazyka a reálií pro účely občanství ČR

03.02.2014 / Zkoušky

V sobotu 25. 1. 2014 pořádal ÚJOP UK první termín Zkoušky z jazyka a reálií pro účely udělování státního občanství ČR. Na lednovou zkoušku se v 11 zkušebních centrech po celé republice přihlásilo celkem 203 kandidátů z 29 různých zemí. Kandidáti se své výsledky dozvědí za 30 dnů od konání zkoušky.

Reportáž ze zkoušky pro účely udělování státního občanství ve studijním středisku ÚJOP UK Praha-Albertov přinesla Česká televize v hlavní zpravodajské relaci. Reportáž s názvem Test znalostí o české zemi je pro cizince podmínkou na cestě k občanství můžete zhlédnout v archivu České televize.

Mezinárodní zkouška TOEIC

20.08.2013 / Zkoušky

Vrátili jste se ze studijního pobytu v zahraničí a rádi byste nově získané jazykové dovednosti potvrdili mezinárodně uznávanou zkouškou? Přihlaste se na nejbližší termín mezinárodní zkoušky TOEIC.

skype: marketingujop Napište nám